Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany

Jaka to odmiana

johnym

Recommended Posts

Witam 

To moja pierwsza uprawa. Indoor. 2 automaty(miałem 3 jedna zniszczyłem a dodatkowo dostałem jakieś dwa regularne, które nie wykiełkowały). Rzekomo white russian zakupione na trawkaseeds,pl, ale wydaje mi się, że dostałem co innego jako, że na zdjęciu to już 60-ty dzień (dla mniejszej 50-ty) i jakoś nie widzę żeby się choć trochę oszraniały. Czy ktoś jest w stanie rozpoznać co to? Czy tego nie da się sprawdzić? Większa mierzy około 45 cm, ale ciągle ja naginam trochę do dołu. więc bez tego bylaby wyższa. I jakie są według was dobre seedbanki na których nigdy się nie zawiedliście tak na przyszłość?

post-41926-0-58865400-1418724560_thumb.j

post-41926-0-51702000-1418724565_thumb.j

post-41926-0-13231700-1418724571_thumb.j

Witaj

zakupione na trawkaseeds,pl

Nie rozumiem, jak można kupować w niepewnych sklepach by zaoszczędzić 10zł, narażać się na przypał przez 3 miesiące i jeszcze niech trafią się lipne pestki  :laugh:

I jakie są według was dobre seedbanki na których nigdy się nie zawiedliście tak na przyszłość?

np. holenderskiskun.pl 

Niestety nie da rady rozpoznać co to za odmiana. 

Słabo kwitnie, jakie masz oświetlenie ? Widzę keramzyt, ja bym go usunął.

Dzięki vito, myślałem ze 120 W wystarczy pomijając to ze nie miały być tak duże jak ta jedna. . Leje im  planton K. większa chyba zaczyna pokazywać niedobory magnezu (brązowe plamki gdzieniegdzie). Mam jeszcze trochę dolomitu, to sypnę dzisiaj. Co myślisz o tym żeby potraktować ją ripenem? A jaką hps kupic na dwa automaty w boxie 60x40x30 obitym mylarem( tak na przyszlosc teraz nie bede juz inwestowal) i jak to wychodzi z prądem?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+