Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Parę Pytań dotyczących uprawy w COCO!


hermos12

Recommended Posts

Witam, chciałbym zadać parę pytań doświadczonym Growerom uprawiającym w COCO:

1) Jak często podlewacie rośliny w COCO?
2) Jaką ilością np. w 1 tydz. VEG, a jaką w 1 tydz. FLO. oraz 2 tyg. przed ścinką (mniej więcej dla orientacji)?
3) Czy mogę rozrobić pożywkę do COCO np. w 20l baniaku i mieć spokój z PH i EC na 2tyg.?

NIE DOTYCZĄCE COCO (w tym temacie bo po co 2?):

4) Czy 2x Budda CO2 generator wystarczą na 2m2 boxa? (Piszą, że 1 torba działa 6mc i na boxa 1,2m x 1,2)
5) Przyjmując optymalne warunki z 1,96m2 z 16 ww od Dinafem w COCO pod 2x HPS 400w 58lumenów da radę wyciągnąć po 40 - 45g suchego z krzaka bez SCROG?

TAK DLA ŚCISŁOŚCI:

6) Mam wentyl, który reguluje się do temp. jaką ustawię tak więc jaka idealna temp. dla MJ powinna być na VEG a jaka na FLO?
7) Tak samo nawilżacz mam z higrometrem więc jaką wilgotność idealnie na VEG, a jaką na FLO ustawić?
8 ) Przyjmując temp. w pokoju z boxem 30 stopni to czy wentyl 800m3 da radę ogarnąć te 2x HPS 400w?

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam i bez przypału.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj, jeszcze nie uprawiałem w kokosie ale co nieco wiem :)

 

1. zależy od warunków, zasada jak przy ziemi.

2. na wegu podlewa się mniej, rzadziej, niech korzeń szuka wody. Na flo zależy od wielkości krzaków, jedne wypiją 2 litry dziennie inne 4 litry :) Dwa dni przed ścinką można zaprzestać podlewania.

3. zależy od nawozów i wody, ale po dwóch tygodniach wartości pH i EC mogą ulec zmianie.

4. nie stosowałem takich generatorów, jedynie butle z co2, musisz sprawdzić.

5. na spoko, na ziemi też byś tyle wyciągnął. Nie rób żadnych treningów, puść wolno.

6. 27 stopni jest idealną temperaturą dla konopi, nie ważne w jakim stadium.

7. na veg - 75%, na flo wyjmujesz nawilżacz, rośliny powinny same parować.

8. da radę :)

 

Zakładaj growloga jak wystartujesz :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+