Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wentylacja


MissM

Recommended Posts

Tak wiem, było już x tematów założonych jeśli chodzi o wentylację, aczkolwiek wolałabym się jeszcze co nieco podpytać, żeby wszystko było cacy :D

 

Box o wym. 80x45x120, hps 250W

 

Z tego co wyczytałam-w części oddzielonej szybą, koło lampy powinny być dwa wentylatory-wlotowy i wylotowy, zgadza się?

Natomiast kłopot jest pod szybą- tu zdania są podzielone, prosiłabym o zabranie głosu kogoś kto zna się na rzeczy.

Widziałam różne opcje, dwa pasywne na dole, jeden went. na górze, albo dwa wylotowe, jeden wlotowy i dalej mam nie jasną sytuację, a dziś chcielibyśmy ruszyć z budową B)

 

Dodam, że boxik będzie stał w szafie, jak najlepiejby umiejscowić wentylatory?

I jaki mieszający?

 

 

Stay chill :zen:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj
 

Z tego co wyczytałam-w części oddzielonej szybą, koło lampy powinny być dwa wentylatory-wlotowy i wylotowy, zgadza się?

nie, wystarczy sam wyciągający, można połączyć przewodem wszystko pod jeden wentyl.

Filtr - przewód - odbłyśnik wentylowany - przewód lub wentyl i za boxa

 

Wentylacje robisz standardowo, jak będzie za gorąco to będziemy kombinować, jak wygląda box i gdzie ma otwory możesz zobaczyć w growlogach lub na stronie growshopu. Szyba przy Twoim boxie musi być. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+