Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Wentylacja

MissM

Recommended Posts

Tak wiem, było już x tematów założonych jeśli chodzi o wentylację, aczkolwiek wolałabym się jeszcze co nieco podpytać, żeby wszystko było cacy :D

Box o wym. 80x45x120, hps 250W

Z tego co wyczytałam-w części oddzielonej szybą, koło lampy powinny być dwa wentylatory-wlotowy i wylotowy, zgadza się?

Natomiast kłopot jest pod szybą- tu zdania są podzielone, prosiłabym o zabranie głosu kogoś kto zna się na rzeczy.

Widziałam różne opcje, dwa pasywne na dole, jeden went. na górze, albo dwa wylotowe, jeden wlotowy i dalej mam nie jasną sytuację, a dziś chcielibyśmy ruszyć z budową B)

Dodam, że boxik będzie stał w szafie, jak najlepiejby umiejscowić wentylatory?

I jaki mieszający?

Stay chill :zen:

Witaj

Z tego co wyczytałam-w części oddzielonej szybą, koło lampy powinny być dwa wentylatory-wlotowy i wylotowy, zgadza się?

nie, wystarczy sam wyciągający, można połączyć przewodem wszystko pod jeden wentyl.

Filtr - przewód - odbłyśnik wentylowany - przewód lub wentyl i za boxa

Wentylacje robisz standardowo, jak będzie za gorąco to będziemy kombinować, jak wygląda box i gdzie ma otwory możesz zobaczyć w growlogach lub na stronie growshopu. Szyba przy Twoim boxie musi być. 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+