Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Piątkowe Degustacje Marihuany: Sweet Deep Grapefruit


Recommended Posts

sweet%20deep%20grapefruit%20dry_10_blog_

 

KOMENTARZ DOT. ANALIZY FIZYCZNEJ: Odmiana ta daje zwarte topy, o bardzo dobrej wielkości, o dużej średniej zawartości trichomów. Jest to bardzo ładna odmiana i kiedy widzisz ją pierwszy raz zaskakuje ilością słupków, które nadają jej czerwony/rdzawy kolor. Pod mikroskopem widać trichomy o długiej podstawie i małych główkach w rozmiarze ok 70-90 mikrów i jasno bursztynowym kolorze, który sprawia, że pozostałości są doskonałe do zrobienia haszyszu Full Melt Bubble Hash. Wygląd: 9/10.
 
 
 
KOMENTARZE PO WYPRÓBOWANIU: Kiedy chcemy wydobyć z naszego lekarstwa to, co najlepsze staramy się, próbując różnych metod określić, która z nich jest najlepsza. W taki sposób odkryliśmy, że Sweet Deep Grapefruit działa najlepiej palona w bongo. Dym jest gęsty, ale stały, dlatego też nie powoduje kaszlu, a w ustach daje dość niezwykły smak ananasa, który przy wydychaniu pozostawia słodki smak i aromat borówek. Jest to odmiana o wyjątkowym smaku, która sprawi, że poczujesz się ożywiony i pełen energii. Nie jest to najmocniejszy szczep jakiego próbowałem, ale czasami siła to nie wszystko. Zdecydowanie jest to jedna z odmian o najlepszym smaku, jakiej kiedykolwiek skosztowałem.
 
  
 
UWAGI KOŃCOWE: Byliśmy pod dużym wrażeniem tej odmiany, jednak z poczuciem, że czegoś jej brakuje. Być może to dlatego, że nie jest to najmocniejszy szczep na rynku, ale mimo to jest to naprawdę bardzo dobra odmiana, o doskonałych właściwościach leczniczych. Ponieważ nie jest zbyt mocna pomaga przy atakach paniki, lekkich bólach i migrenach (jeżeli stosowana była na czas), okazała się również bardzo użyteczna w przypadku leczenia choroby Crohn/ syndrom nadwrażliwego jelita i lekkiej depresji. Dosyć dobry szczep, choć zaskoczył nas tym, że smakował bardziej ananasem niż grejpfrutem; ale cóż, takie jest życie i jak pisałem, jest to bardzo dobra odmiana, która zyskała sobie miejsce w moim ogrodzie na najbliższych kilka lat.
 
Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+