Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Fruit Spirit Feminizowane nasiona konopi


Recommended Posts

Fruit Spirit to renomowana krzyżówka genów sativa i indica, słynąca z niesamowitego haju umysłowego oraz wybitnego smaku, który można porównać do dojrzewających w letnich promieniach słońca jagód. Podczas palenia najbardziej odczuwalny jest efekt sativy, dlatego Fruit Spirit jest ulubionym wyborem palaczy, którzy poszukują haju pozwalającego na normalne funkcjonowanie w ciągu dnia. Fruit Spirit jest polecany dla początkujących growerów ze względu na łatwość w uprawie, natomiast doświadczeni growerzy przy odpowiednim dopasowaniu nawozów są w stanie osiągnąć najlepszy wzrost i zawartość THC.
 
Odmiana doskonale się sprawdza w uprawie indoor i outdoor. Okres kwitnienia Fruit Spirit to jedynie osiem tygodni liczone od chwili zmiany fotoperiodu na 12/12. Wysokość rośliny wynosi zaledwie 50-60 centymetrów, co wbrew pozorom zapewnia spore plony w ilości 50-60 gram na metr kwadratowy. Jest to więc idealny wybór dla osób pragnących uzyskać duże plony w postaci mocno nasyconych THC topów. Ze względu na swoje sativowe korzenie roślina ma tendencję do wyciągania się, dlatego zaawansowani growerzy stosują trening lub wcześnie zmieniają fotoperiod, aby kontrolować wzrost rośliny w ograniczonej przestrzeni.
 
Fruit Spirit to feminizowane nasiona, więc nie ma szansy, żeby jeden samiec zapylił całą uprawę, rujnując tym samym zbiory poprzez produkcję nasion. Odmiana doskonale nadaje się na roślinę matkę, której klony są w pełni ukorzenione już po dwóch tygodniach od pobrania. Ze względu na dominujące geny sativy roślina wyciąga się w ciągu pierwszych czterech tygodni kwitnienia i świetnie nadaje się do trenowania metodą SoG. Fruit Spirit ma niezwykle słodki smak i  wysoką zawartość THC, sięgającą nawet 20%. Roślina bardzo dobrze sobie radzi w uprawie outdoor, a dzięki zwiększonej odporności na pleśń i mączniak doskonale sprawdza się w klimatach z wysoką ilością opadów przypadającą na jesień.
 
Royal Queen Seed oferuje wyjątkową odmianę feminizowanej Fruit Spirit, która zawdzięcza swoją nazwę łagodnemu dymowi i słodkiemu zapachowi topów, przypominającemu dojrzałe jagody. Ta odmiana z pewnością zadowoli koneserów palenia, którzy cenią sobie produkt łączący apetyczny smak, zapach i orzeźwiający haj, zapewniając oszołamiający efekt końcowy. Pośród przodków Fruit Spirit znajdują się wczesne krzyżówki pomiędzy Blueberry oraz White Widow. Obecność tych genów z pewnością zostanie dostrzeżona przez entuzjastów dobrego palenia. To pełna energii hybryda, której świeżo pobrane klony oraz wykiełkowane nasiona prędko rosną zarówno w uprawie indoor, jak i outdoor. Fruit Spirit to esencja najlepszych cech dwóch najbardziej popularnych na świecie odmian.
 
Blueberry to odmiana, która pojawiła się na przełomie lat 70. i 80., a do jej powstania przyczynił się DJ Short, jeden z najbardziej znanych growerów na całym świecie. Oryginalna Blueberry to krzyżówka trzech odmian: Highland Thai, Purple Thai oraz samca Afghani. Swoją nazwę zawdzięcza charakterystycznemu smakowi oraz niebieskawej barwie dojrzałych topów i liści wiatrakowych. Blueberry to zdobywczyni Cannabis Cup. Plon z tej rośliny to znakomitej jakości topy o właściwościach medycznych i zapewniające euforyczny high, co sprawia, że ta odmiana to świetny wybór do zrelaksowania się po ciężkim dniu. Sativowy wpływ Blueberry jest wyraźnie odczuwalny we Fruit Spirit, która oferuje podobny, orzeźwiający haj oraz posiada purpurowy odcień, uzależniony od warunków uprawy.
 
Idealnym uzupełnieniem efektów towarzyszących Blueberry, czyli natychmiastowego ożywienia i umysłowego haju, są geny White Widow, zapewniające wysoką zawartość THC. White Widow to jedna z najbardziej popularnych odmian na całym świecie, również zdobywczyni Cannabis Cup (1995 r.). Twórca White Widow to Shantibaba, a plotka głosi że jej geny to krzyżówka Brazilian Sativa oraz indica, którą grower napotkał podczas wycieczki do Indii. Shantibaba napotkał w Indiach lokalnego growera, który próbował stworzyć krzyżówkę o jak najwyższej zawartości trichomów. Shantibaba przywiózł ze sobą kilka nasion do Amsterdamu w celach hodowlanych. White Widow znana jest z obfitej produkcji żywicy, a obecność jej genów we Fruit Spirit zapewnia wyśmienity smak i haj hybrydy.
 
Fruit_spirit.jpg
 
Growerzy uprawiający indoor mogą przełączyć Fruit Spirit na fazę kwitnienia, gdy roślina jest jeszcze mała, aby mieć pewność, że jej wysokość nie przekroczy jednego metra. W tym przypadku zbiory będą wahać się pomiędzy 30-40 gram na roślinę. Przy oświetleniu 600W w namiocie uprawowym lub growroomie zbiory mogą sięgnąć 400 gram na metr kwadratowy. Fruit Spirit również świetnie sprawdza się podczas uprawy outdoor, gdzie jej wysokość może sięgnąć 2 metrów, a plon zawsze jest wysoki – doświadczeni growerzy z łatwością mogą osiągnąć wynik 1 kg na roślinę.
 
Miłośnicy trawki, którzy spróbowali tej odmiany o dominujących sativowych genach zwracają uwagę na niesamowity, owocowy smak i ośnieżone trichomami topy. Fruit Spirit rośnie równie dobrze na słońcu, jak i pod żarówkami, zawsze nagradzając growerów wysokim plonem o właściwościach medycznych. Podczas uprawy indoor w systemach hydroponicznych roślina bardzo dobrze reaguje na zwiększenie ilości nawozów w piątym i szóstym tygodniu kwitnienia, co powoduje znaczne „spuchnięcie” topów. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+