Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Northern light blue od Delicious Seeds


rosa118

Recommended Posts

rozumiem ale to juz rosnie takze rozumiesz:)czekam az zacznie kwitnac:)razem z holands hope. kwestia przylozenia czyli???jakies nawozy?czy co? :)

 

nie rozumiem tylko tego ze producent passion1 podaje 8 tyg kwitniecia i do 30 wrzesnia a nortern light blue rowniez jest 8 tyg a do konca pazdziernika o co chodzi z ta roznica???

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wrzuć fotkę to ocenimy :)

 

Można zrobić okres wegetatywny w boxie zanim posadzimy na out, można przygotować super podłoże minimum 25L, odpowiednie nawozy, dużo słońca no i oczywiście ręka do roślin ;)

Chodzi o to że niektóre rośliny potrzebują dłuższy okres wegetatywny, inne są bardziej czułe na zmianę pogody (od 21 czerwca mamy już krótszy dzień) czyli jednym odmianom starczy pół godziny krótszy dzień do rozpoczęcia kwitnięcia a innym godzina albo i więcej by zauważyły że już czas kwitnąć :)

Passiona kiedyś wysadziłem tak jak teraz od pestki, wyrosła mała roślina do 30 cm z jednym głównym wielkim topem :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

moge wrzucic ale niestety nie dzisiaj:/ rosliny bo sa 2:) maja po ok 1 m wysokosci i sa dosc ladnie rozgalezione i zdrowe dostaly na poczatku tylko burze kwiatow i teraz raz podlalem super vitem donic nie maja sa w ziemi z dolomitem od poczatku ok7-10 maja.slonca maja tyle ile wlezie od rana praktycznie do wieczora:)reka tez w miare jest bo to nie 1 raz:)

czyli pozostalo czekac na 1 oznaki kwitniecia...jezeli nastapi to w miare szybko czyli w ciagu tyg czy poltora to jest nadzieja:)?kurde tak ladnie szlo jednak to mnie zmartwilo troche mam nadz ze dojda...a jak z holands hopem?bo roznie tu pisza na forum jedni ze slaby i nie dochodzi inni ze bez problemu...niewiadomo kogo sluchac

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mysle ze da rade:)zrobie fotki moze w niedziele i pomyslimy:)mam nadz ze w ciagu tyg zaczna sie pokazywac bo zazwyczaj to polowa lipca w pl...tez tak myslalem wiec jest nadzieja:)mam jeszcze 2 jamaican haze i super critical ale to auto i maj po ponad 2 tyg i nie sa zaduze tak mi sie wydaje:)wiec tez je pokaze i do ocenienia pojda

:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

witam:) niestety jeszcze nie zdolalem zrobic fotek ale jak obiecalem podesle je nastepnym razem:)mam kolejne pytanko mianowicie 0k 15 lipca roslinki pokazaly kilka wloskow na kazdej tak samo northerny jak i hh dzis bylem zobaczyc co i jak i zawiodlem sie troche poniewaz przez te prawie 2 tyg niema zbytni oznak kwitnienia jedynie co to szczyty sa uformowane jak do kwitnienia ale niema wloskow znacznej ilosci ani zadnych zalazkow topa:)co jest?tak sie powoli zabieraja?mam obawy czy do pazdziernika zdaza prosze o jakies informacje na ten temat:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czyli nie ma co sie martwic tak?ale pewnie kwitnienie sie przedluzy?dziwne ze nawet na szczycikach sie nie pojawilo tych wloskow troche a 2 tyg zauwazyle okazanie plci i od tej pory praktycznie zero zmian to mnie denerwuje a w odmianie auto w ciagu tego czasu sa juz male

topki:)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+