Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Stan Waszyngton gotowy na marihuanę


weeed

Recommended Posts

Amerykański stan Waszyngton szykuje się do wydania pierwszej licencji dla detalicznych sklepów sprzedających marihuanę, informuje serwis AP.

 

Gubernator Jay Inslee i inni przywódcy polityczni zapowiedzieli skoordynowaną kampanię uświadamiającą przede wszystkim dotyczącą roli rodziców, podkreślającą iż zdrowie dzieci i ich bezpieczeństwo jest najważniejsze.

The Liquor Control Board ma wydać 7 lipca około 20 pierwszych koncesji detalicznych zaś sklepy, które są gotowe do handlu tym narkotykiem, będą mogły rozpocząć sprzedaż następnego dnia.

Przepisy będą wymagać by wszystkie produkty z marihuaną były wyraźnie oznaczone jako zawierające narkotyk, muszą być łatwo identyfikowane przez konsumenta. Będą musiały one być  przechowywany za ladą lub za inną barierą, i zabezpieczone przed dziećmi. Urzędnicy podkreślają, że żaden produkt nie zostanie dopuszczony do sprzedaży, jeśli jego etykieta będzie wyglądała atrakcyjnie atrakcyjne dla dzieci.

Dzisiejsza marihuana jest inna niż ta z lat 60. Ubiegłego wieku – podkreśla Sharon Foster, prezes The Liquor Control Board.

Pod koniec 2012 r. Waszyngton i Kolorado stały się pierwszymi stanami w USA, które zalegalizowały posiadanie marihuany do użytku osobistego dla osób w wieku od 21 lat.

 

 

Źródło: Puls Biznesu

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+