Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Były e-papierosy, teraz czas na e-trawkę! Już do kupienia w Europie!


Holenderski Skun

Recommended Posts

Elektroniczna trawka - to brzmi niewiarygodnie? Już nie! Holendrzy wynaleźli urządecznie, które można wypełnić... marihuaną w płynie! Czy elektroniczne jointy powtórzą sukces papierosów elektronicznych?

 

E-jointy, produkowane w Holandii, umożliwiają ich użytkownikom wypełnienie urządzenia marihuaną w płynie lub suszonymi ziołami. Producentem e-jointów jest firma E-Njoint BV, która wypuszcza na rynek 10.00 owocowych jointów dziennie! Urządzenia są wysyłane do krajów całej Europy. Nie zawierają tytoniu, a ich używanie jest w stu procentach legalne.

 

- Holandia jest znana w Europie ze swojej tolerancji i luźnego podejścia do tzw. narkotyków miękkich. Wprowadzenie na rynek tego nowego produktu jest przypieczętowaniem naszej filozofii - powiedział dyrektor generalny E-Njoint, Menno Contant.

 

Liczba osób w Wielkiej Brytanii, korzystających z papierosów elektronicznych, potroiła się w ostatnich dwóch latach do 2,1 mln!

 

Jednak niektórzy naukowcy, politycy i autorzy kampanii prozdrowotnych twierdzą, że używanie papierosów zasilanych bateriami jest łamaniem zakazu palenia i zachęca młode osoby do palenia. Ich promowanie umniejsza wagę szkód spowodowanych paleniem.

 

Papierosy elektroniczne miały na celu pomóc palaczom rzucić palenie. Tymczasem ostatnie badania pokazują, że 11-latki w Ameryce są uzależnione od papierosów elektronicznych o smaku owocowych koktajli i gumy do żucia.

 

- Dowody na bezpieczeństwo papierosów elektronicznych nie zostały przedstawione. Mnóstwo toksyn, które trafiają do naszego organizmu przy okazji palenia papierosów elektronicznych nie zostało przebadanych - powiedział przedstawiciel Światowej Organizacji Zdrowia, Glenn Thomas.

 


Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hahaha. Coś mi sję śmiesznego przypomniało. Z kilka miesięcy temu widzę dwóch gówniarzy z fajkami elektrycxnymi. Jeden pyta się drugieho jak ta fajka, czy pomaga? Ten odpowiada że bardzo mu pomaga, bo już był tak mocno uzależniony od normalnych fajek , że aźzstrach. A ten drugi na to że mu też jak najbardziej pomaga ta fajka, bo już tyle razy próbował rzucić i nigdy mu sié nie udawało. No myślałem że się przewrócę ze śmiechu. Mieli może max 15 lat.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+