Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Były e-papierosy, teraz czas na e-trawkę! Już do kupienia w Europie!


Recommended Posts

Elektroniczna trawka - to brzmi niewiarygodnie? Już nie! Holendrzy wynaleźli urządecznie, które można wypełnić... marihuaną w płynie! Czy elektroniczne jointy powtórzą sukces papierosów elektronicznych?

 

E-jointy, produkowane w Holandii, umożliwiają ich użytkownikom wypełnienie urządzenia marihuaną w płynie lub suszonymi ziołami. Producentem e-jointów jest firma E-Njoint BV, która wypuszcza na rynek 10.00 owocowych jointów dziennie! Urządzenia są wysyłane do krajów całej Europy. Nie zawierają tytoniu, a ich używanie jest w stu procentach legalne.

 

- Holandia jest znana w Europie ze swojej tolerancji i luźnego podejścia do tzw. narkotyków miękkich. Wprowadzenie na rynek tego nowego produktu jest przypieczętowaniem naszej filozofii - powiedział dyrektor generalny E-Njoint, Menno Contant.

 

Liczba osób w Wielkiej Brytanii, korzystających z papierosów elektronicznych, potroiła się w ostatnich dwóch latach do 2,1 mln!

 

Jednak niektórzy naukowcy, politycy i autorzy kampanii prozdrowotnych twierdzą, że używanie papierosów zasilanych bateriami jest łamaniem zakazu palenia i zachęca młode osoby do palenia. Ich promowanie umniejsza wagę szkód spowodowanych paleniem.

 

Papierosy elektroniczne miały na celu pomóc palaczom rzucić palenie. Tymczasem ostatnie badania pokazują, że 11-latki w Ameryce są uzależnione od papierosów elektronicznych o smaku owocowych koktajli i gumy do żucia.

 

- Dowody na bezpieczeństwo papierosów elektronicznych nie zostały przedstawione. Mnóstwo toksyn, które trafiają do naszego organizmu przy okazji palenia papierosów elektronicznych nie zostało przebadanych - powiedział przedstawiciel Światowej Organizacji Zdrowia, Glenn Thomas.

 


Link to comment
Share on other sites

 

Papierosy elektroniczne miały na celu pomóc palaczom rzucić palenie. Tymczasem ostatnie badania pokazują, że 11-latki w Ameryce są uzależnione od papierosów elektronicznych o smaku owocowych koktajli i gumy do żucia.

 

A z marihuaną trzeba walczyć  :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Hahaha. Coś mi sję śmiesznego przypomniało. Z kilka miesięcy temu widzę dwóch gówniarzy z fajkami elektrycxnymi. Jeden pyta się drugieho jak ta fajka, czy pomaga? Ten odpowiada że bardzo mu pomaga, bo już był tak mocno uzależniony od normalnych fajek , że aźzstrach. A ten drugi na to że mu też jak najbardziej pomaga ta fajka, bo już tyle razy próbował rzucić i nigdy mu sié nie udawało. No myślałem że się przewrócę ze śmiechu. Mieli może max 15 lat.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+