Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Siedem osób zatrzymanych po Marszu Wyzwolenia Konopi 2014


weeed

Recommended Posts

Około trzech tysięcy zwolenników zalegalizowania marihuany przeszło w marszu spod Pałacu Kultury pod Sejm.

 

To już kolejny tego typu marsz w stolicy. Blisko trzy tysiące, głównie młodych osób zebrało się ok. godz. 16 pod Pałacem Kultury. Co chwilę słychać było okrzyki "Palić, sadzić, zalegalizować", a także "Kto nie skacze, ten z policji".

Jak napisali w komunikacie organizatorzy, "Marsz jest pokojowym wyrażeniem sprzeciwu wobec prowadzonej obecnie w Polsce polityki edukacyjnej, zdrowotnej i karno-represyjnej względem użytkowników marihuany. Nie chcemy walki z własnym narodem, nie chcemy czuć się banitami we własnym kraju, gdyż nie robimy nikomu krzywdy". Piszą także, że "Dla jednych to Bóg zesłał rośliny, abyśmy z nich korzystali, dla innych stworzyła je natura po to, aby ludzie mogli z nich czerpać".

Trasa marszu prowadziła m.in. w pobliżu komisariatu policji na Wilczej.

Po godz. 18 demonstranci dotarli do Sejmu. Przed marszem i w jego trakcie na specjalnych lawetach występowali różni muzycy grający m.in. hip-hop czy reggae. Według mundurowych marsz przebiegł raczej spokojnie. Robert Opas ze stołecznej policji poinformował jednak, że siedmiu jego uczestników zostało zatrzymanych do wyjaśnienia. - Pojawiły się podejrzenia, iż posiadają środki odurzające - stwierdził. Jedna osoba została zaś ukarana mandatem za zaśmiecanie, bo w trakcie imprezy rozsypywała jakiś proszek (nie były to jednak narkotyki).

 

 

Źródło: gazeta

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+