Skocz do zawartości
thc-thc

grower

White Russian Af i Low Berry Af od GGS


GIBgibon

Recommended Posts

Witam

 po dłuższej nieobecności na forum i na spotach,postanowiłem wrócić do gry i wtym roku posadzić kilka automatów.

 

3x WR af fem od Grzesia 

3x LB af fem od   Grzesia

3x  no name af fem

 

Ziemia docelowo spod pokrzyw,maluchy aktualnie są w kubeczkach i maja od 3 do 10 dni. Na wate szykują się ww. LowBerry.

Z nawozów poleci biohumus i terra flora vega , pozniej terra flores i burza kwiatów,może dorzucę pk13/14.

Wszystkie maluszki poleca w tym tygodniu na miejscówkę docelową,zdjęcia będę dodawał średnio co 7-10 dni,a pierwsze wrzucę wieczorem .

 

pozdro i zapraszam do komentowania,narazie nie ma co,ale na wieczór dołącze foty ;)

 

 

P.s. Jak dodawać teraz zdjęcia na trawce? Nie bylem aktywny z 2 lata

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2014 05 19 18.37.23

2014 05 19 18.37.46

2014 05 19 18.38.24

 

 

Czy wystarczy opis przy zdjęciu czy moze dopisywac do posta wiecej informacji? Bede dopisywał następnym razem ;)

Roślinki są na słońcu od rana do wieczora 100% nasłonecznienia,chociaz ostatnie 4 dni padalo,wiec maja lekko mokro,ale pogoda na następne 5 dni ma byc 20+ i w nocy ponad 15 więc bedzie ok. Następne zdjęcia wrzucę za jakieś 10 dni .. 

 

peace  :big-joint:

 

P.S. Zdjęcia LB wrzucę jak tylko wyjdą z ziemii,póki co leżą pierwsze 6h na wacie 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zanim wyrzucisz daj im jeszcze szansę pomagając im pęknąć, choć prawdopodobnie takie rośliny i tak będą słabo rosły.

 

 

Tak też zrobie,dam im czasu .. A tak chcialem zobaczyc te LB  :/. Mam jeszcze 2 pesteczki LB i w razie czego zobaczymy jak bedzie z nimi. Ostatecznie dokiełkuje 2 WR i chyba mam jeszcze z 2 no name. Trza byc dobrej mysli :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+