Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Duck Foot, No Name [auto]


CZAROdziej

Recommended Posts

siema, na forum siedze 7 lat czytałem ale nie udzielałem sie, pomyslałem sobie że w tym roku pokarze wam moją "beforową" uprawe bo z konkretną wjeżdżam za 2 tyg.

nasiona/ krzuny które posiadam to 2 DF + 1 no name od rolników z OP

wiec najproscpej, rosliny mają na dzien dzisiejszy ( od wyjscia z gleby) kolejno 8 środkowa/7 po prawo/6 po lewo dni

ta po lewo od poczatku była na bakier bo jako jedynej musiałem zastosować preszering pozniej nie chciała wyjsc z gleby ale w ostatecznosc coś tam powoli sie dzieje

boksik to pudełko po butach oklejone białą kartką JEDNA! żarówka energooszczedna najprostrza o znikomej liczbie lumenów

wentylacja to dziurki zrobione długopisem...

swiatło 20/4

rok temu zdało egzamin w tym jak narazie też daje rade.

docelowo po pokazaniu płci oucik w donicach 4L

gallery_4562_610_1063865.jpg

 

 

 

 

 

 

gallery_4562_610_401358.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no i jak na razie przegrywam batalie i to sromotnie, jedna już pewnie bedzie karłem druga (najładniejsza środkowa) pokazała płeć niekorzystną

gallery_4562_610_1427600.jpg
 

mam nadzieje ze ta po prawo mnie nie zawiedzie

 

 

a tak prezetuje sie całość

 

gallery_4562_610_728369.jpg

 

na dniach dostane pestki z OS z cannashopu to pewnie te pójda na dwór a te z os zagoszczą w boksie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Przepraszam za niedosciagniecia mialem malą obsuwke z powodu utraty telefonu

gallery_4562_610_2331469.jpggallery_4562_610_1482058.jpggallery_4562_610_2295356.jpg

 

 

krzunik jak widac ma sie dobrze, jest na baaardzo nietypowym spocie non stop wieje silny wiatr i dosc mocne opady wieczorami przez co troszke sie wygial i wpadlem na pomysl zeby zastosowac LST zeby stworzyc lepszy doplyw swiatla nizszym partia ktorego i tak nie ma duzo

 

pozostale 3 spoty maja sie dobrze. powoli rosnie, myslalem ze dostane pestki od cannashopu i wtedy wrzuce no ale chyba nigdy sie nie doczekam na nastepny raz jak bede na spocie czyli pewnie jutro wrzuce jakas relacje z blubery AF i z marockow

 

edit: karzel ktory mial byc wykorzystany na produkcje nasion okazal sie plci meskiej wiec zostal zutylizowany 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+