Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

cheese auto skunk wiek


Lurys

Recommended Posts

Wybaczcie za błędy ale post pisałem szybko za pomocą telefonu stąd błędy, jeśli chodzi o wilgotność to szczerze nie mam pojęcia jaka jest ponieważ nie posiadam owego miernika do sprawdzenia,co do zdjęcia postaram się go dodać jutro przed południem. Dodam że boks jest w piwnicy która jest nieocieplona i dość chłodna wiec myślę że wilgotność jest dość wysoka. Dzięki za odpowiedzi i zainteresowanie się moja sprawą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak jest to roślina auto to zacznie kwitnąć do 4 tyg. życia,ogólnie jest gitara ale musisz włożyć do boxa jakieś pojemniki z wodą bo widać że wilgotność słaba stąd te zwijające listki,możesz też powoli robić trening LST. I podaj więcej info. na temat warunków itp.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, jeśli chodzi Vito o wiek to możliwe że masz rację chociaż nie mam pojęcia dokładnie kiedy zasiałem sionko. 
Boks ma wymiary 60 cm wys. 25 szer. 25 głębokości.
Dodałem już po zrobieniu zdjęć pojemniczki z wodą i szmatkami do zwiększenia wilgotności, temperatura jak pisałem waha się od 24 do max 27 stopni. Podlewam ją biohumusem forte zgodnie z zaleceniami producenta z małą domieszka plantonu K.
Zauważyłem że na końcach liści robią się jakby wyschnięte plamki.
Pozdrawiam
 

DSC_0004.jpg
 
DSC_0005.jpg
 
DSC_0006.jpg
 
DSC_0007.jpg
 
DSC_0008.jpg
 
DSC_0009.jpg
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zacznijmy od zdjęć, wrzucaj je do galerii forum: Jak dodać zdjęcia do galerii trawka

 

Boks jest pozbawiony wentylacji ? Roślinie brakuje wentylacji lub co2, dlatego tak słabo rośnie. Musisz pomyśleć o jakiejś wymianie powietrza w boksie lub dostarczenie co2 do powietrza w boksie.

 

Oznaki na liściach to zbyt duża dawka nawozów bądź zbyt niski poziom wilgotności, odstawił bym na pewno planton K i Biohumus.

Nawozy typu Plagron Terra Bloom 100ml można kupić za 10zł, ha nawet advanced nutrients sample można w podobnych cenach dostać, na jednego krzaka wystarczą spokojnie, są to nawozy specjalnie dla konopi a nie dla pelargonii, taka mała rada na przyszłość a zobaczysz różnicę  B)

 

A jeszcze pytanie: Jaki masz fotoperiod ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam po odstawieniu nawozów roślinka trochę się poprawiła i ruszyła do góry, niestety ale plamki zostały przez co zamieszczam zdjęcia i proszę o inf co może być nie tak. Dodatkowo czy możecie powiedzieć jakiej jest płci i kiedy mniej więcej będzie gotowa :)) Pozdrawiam i proszę o pomoc. ps zdjęcia zamieściłem w galerii

 

Link do galerii http://trawka.org/gallery/member/29729-lurys/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+