Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Jak przekonać dziadka do marihuany?


Recommended Posts

Bardzo chciałbym otworzyć oczy dziadkowi i przekonać go do Merry. Szanuję go więc jak nie chce to mu nie dam ciastek ani jointa. 

  1. Od was chciałbym jakieś sensowne filmy , artykuły i które wyraźnie mówią o plusach palenia i minusach.. Jak oglądałem tv z dziadkiem i był murzyn co osiągnął sukces w biegu na ileś tam ,,, dziadzio zabrał głos ,że w tamtych czasach nie wykrywano dopingu i murzyn biegł po trawie czy po czymś innym. Nie ma bladego pojęcia na ten temat i chciałbym dać mu coś do obejrzenia ,przeczytania. Rozumiecie ,, rozmowa nic nie da jak nie będę miał dowodów. 
  2. Na razie nie odróżnia MJ od twardych narkotyków a na puste słowa nie wierzy ,macie podobne problemy ?
Link to comment
Share on other sites

U mnie z dziadkami nie było tego problemu. Przynosiłem ścięte rośliny, suchy materiał, cuda o których pisał nie będę, pytali po co, to mówię że lubię palić, że z tych roślin wydłubuje nasiona które bardzo drogo sprzedaje, to ostatnie dziadków przekonało ;)

 

Po co chcesz mu gadać o pozytywnych skutkach czy złych, jak on i tak ma swoje zdanie i tak czy siak go nie zmieni. Jeszcze jak widzi że młodzik jesteś to dopiero w Twoje słowa nie uwierzy a co najbardziej to się bał o Ciebie będzie że popadniesz w nałóg. Zapal przy nim szluga, zobacz co powie .. ? Wypijesz przy nim nawalisz się z dziadkiem ? Czy uważa że nie bo za młody jesteś ? stary .. sam powieneś wiedzieć czy da się go przekonać czy nie każdy dziadek jest inny he pozdro! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+