Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Dyskrecja przede wszystkim


Recommended Posts

Mam taki problem, ponieważ mam sporą szafkę, którą teraz przerabiam na boxa i chodzi o zamkniecie do tej szafki. Nie mogę zrobi widocznego zamknięcia typu zamek na klucz i wszystko bo będą mnie odwiedzac osoby dośc wscibskie (kochana rodzinka), którą może zdziwic nagła potrzeba zamykania owej szafy na klucz. Sprawami zapachu już się zająłem nie powinno byc nic czuc ale nie mogę wymyślic niczego dyskretnego, żadnego zamknięcia. A chodzi o zwykłą szafę dwudrzwiową, która otwiera się na oścież. Może ktoś już też borykał się wcześniej z podobnym problemem?

Link to comment
Share on other sites

zamknięcie możesz zrobić na elektromagnes ciągnący, kupujesz elektromagnes lub 

 

najprostszy sposób, ale dyskretny, bierzesz zamek metalowy taki przesówny 

GS5056_1.jpg

nastepnie bierzesz duzy magnes neodymowy tylko tez nie za duży. Przykładasz do szafki jak jest otwarta i przesuwasz zasuwe gdy tak jest zamknięta. Podobnie jak to było w przypadku zabawy magnes pod stołem i kapsel z picia. :) Można założyć więcej takich zasów nie ma żadych otworów a tylko ty wiesz gdzie ona są i w którą strone pociągnąć aby otworzyć zamknąć :)

Link to comment
Share on other sites

ten magnes może być troche mały pasuje jakiś większy. 

 

Ewentulanie możesz zrobić tak że w drzwiach szafy wiercisz otwory tak aby wsadzić tam pręta metalowego, w drugiej połowie drzwi tak samo. I robisz tak na 3 wysokościach i aby otworzyć przesuwasz magnesem w odpowiednia strone w odpowiednim miejscu. A aby otworzyć na siłe albo urwą się drzwi lub wyrwie dziurę w nich. Można spokojnie zastosować 6mm drut taki zbrojeniowy np drzwi maja 30cm to robisz pręt 20cm grzie w jeden części jest otwór na 15cm a w drugiej na 30cm aby cały się schował.

 

Jest dużo różnych metod zamknięcia musisz tylko coś wykombinować sam :)

 

Dodatkowo wiem z własnego przykładu że zapach to będzie podstawowy problem, bo z hałasem i temperaturą można walczyć konkretnie to z zapachem może być problem.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+