Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Ziemia z biedronki


Americanoo

Recommended Posts

Gość PicoRoxo

Taka ziemia o której pisze vito jest dobra na indoor, na outa wystarczy zwykla za 5 zl -20L. Wszystkie inne skladniki da sie uzupelnic przykladowo obornikiem, kurzakiem jak ktos woli organicznie, a jak nie to chemia. Wychodzi o wiele taniej. Niektórzy na oucie maja po 20-30 plantów i zawsze jest duze ryzyko straty to po co w dodatkowe koszty sie wciagac. a co do ziemi z biedronki co roku tyle kosztuje. jedni chwala jedni krytykuje. Jak dla mnie jest slaba i wole sprawdzona ziemie wlasnie po 5zl za 20L

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam podobne odczucia co lak...

 

testowalem te ziemie kiedys i w pol puszki ziemia krecik w drugiej cala puszka biedronkowej, to krzak szybciej zaolknal w tej dwa razy wiekszej ilosci ziemi bo juz brakowalo azotu, strasznie slaba ta ziemia, mozna kupic 50l jakiejs blumenrade albo najlepiej osmocete i tanio a bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Macie racje, jak ktoś ma zamiar więcej niż 20 krzaków to lepiej poszukać pokrzyw, i wziąć spod nich.

Sporo roboty ale opłacalna jeżeli chcemy zaoszczędzić i mieć dobrą jakość.

 

Ziemi za 3 zł to bym nie kupił. Pomyślcie co to za jakość ziemi wliczając koszt pakowania, opakowania, transportu, itp.

Pewnie to ziemia spod biedronki :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Osobiście jeszcze niigdy nei dawałem na spota ziemi hehe miałem spotów różnych w różnych miejscach może z 8-10 od kilku lat. I krzaki rosły zawsze zdrowo, zawsze!

Może nie osiągały 3m ale 1,5 do 2m max!! ściągałem około 50-100g z jendego. Nie wiedze potzreby robic dodatkowego przypału sobie z wozeniem ziemi na spota im krócej jestes na spocie tym lepiej dla ciebie. Nawet nie plewie, nic.

 

Wpadam, łopatka wykopuje dołek, otrząsam z tego co wykopałem ziemie do tego dołka, potem wrzucam pestek na centymetr, obsypuje dookoła ziemie, podlewam i dowiedzenia. jedynei na łsimaki jeszcze daje i się odleje gdzieś obok :D Tyle. Wpadam raz na tydzien-dwa podlac nawozem. 2-3min  na spocie i mnie nie ma. Zawsze pod wieczór jak jeszcze coś tam widać, Żeby komus do głowy nie przyszlo zeby uzywac latarki. W dzien nie chodze.

 

Sadzisz tak 10-20 krzaków spokojnie do ogarnięcia. liczysz 50-100 z krzaka to masz od 500 do 2kg palenia nawet. Myślę, że zadowalający wynik. Ave

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja tam zawsze w casto kupuje 80L za 14zl.w czarnym worze i jest spoko.a co do osmocote ktora bebook poleca,moge powiedziec ze to najgorsza opcja moim zdaniem.uzywalem tej ziemi,ale zdazalo mi sie przenawozic rosliny,bo bez dodatkowego nawozu slabo rosly.lepiej zakupic zwykla ziemie bez tych kulek osmocote i za taka sama cene tej ziemi kupic glebe standard i jakis nawozik do tego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+