Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jak obejść prawo i mieć legalną uprawę...


spetlony

Recommended Posts

Hehehehe Pentagon zabiłeś mnie :D

 

Heroiniści otwozą kosciół świętej igły,a ci co wciągają będą kroczyć po białej ścieżce do zbawienia amen.

 

No cóż, w polsce jedynie chrześcijaństwo jest priorytetem, nie jakieś ćpuńskie* zgrupowania, od razu zostali byście okrzyknięci ćpunami i sekciarzami.

Kreujecie sobie polskę widzę w kolorowych barwach, a niestety, nie jest tak kolorowo jak Wam się wydaje.

W polsce to przejdzie? Bo papuga tak powiedział ? Zapomnij. Gdyby to było takie proste, kilka lat temu legalizacja już dawno by była.

Pomysłów było mnóstwo i co ? nic się nie zmienia. może za kilka/kilkanaście lat będzie można mieć chociaż te 4 krzaki u siebie... wszystko 'być może' niestety.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehehehe Pentagon zabiłeś mnie :D

 

 

No cóż, w polsce jedynie chrześcijaństwo jest priorytetem, nie jakieś ćpuńskie* zgrupowania, od razu zostali byście okrzyknięci ćpunami i sekciarzami.

Kreujecie sobie polskę widzę w kolorowych barwach, a niestety, nie jest tak kolorowo jak Wam się wydaje.

W polsce to przejdzie? Bo papuga tak powiedział ? Zapomnij. Gdyby to było takie proste, kilka lat temu legalizacja już dawno by była.

Pomysłów było mnóstwo i co ? nic się nie zmienia. może za kilka/kilkanaście lat będzie można mieć chociaż te 4 krzaki u siebie... wszystko 'być może' niestety.

 

Mam wystarczającą charyzmę i flow, żeby znaleźć sobie miejsce wśród zacofanych chrześcijanów nie będąc okrzyknięty ćpunem : ) już próbowałem ; ) mają wielkie mury i malutką wiedzę, nawet księża są zbyt prości aby móc ze mną podyskutować, Bóg to moja zajawka od dziecka : ) cóż kiedyś byłem wierzący ale doszedłem tak daleko z myśleniem, że stwierdziło że nie sprawdzi czy Bóg jest bo nie jest w stanie wyjść poza wszechświat : ) dlatego ateizm czystej postaci jest dla mnie czymś niepoważnym i jedynie wiarą w to że Boga nie ma : ] czy ktoś udowdnił dostatecznie jego istnienie lub nie? A to że mówisz o jakichś wartościach typu Bóg, rodzinna - to tylko wpajane wam schematy. Bez tego też dalej jest się człowiekiem, i przynajmniej bardziej wolnym - od schematów i przkonań : ] umysł zniewolony

 

i odpowiedź 2, nie was mam przekonywać, i nie czas przekonywać : ]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zebranie 100 członków to chyba najmniejszy problem pobiegał byś po jakiś żulach czy po Licealistach i już masz wymaganą ilość, problemem jest raczej to że musisz mieć siedzibę, statut, przedstawić źródła finansowania itp itp 

Polecam przeczytać isap.sejm.gov.pl/Download?id=WDU19890290155&type=3
jak mam być szczery to wątpię że Ci pozwolą zarejestrować taki związek ( legalna konsumpcja i uprawa) chociaż dla zwykłej zabawy mógłbyś takie coś zrobić nic nie stoi na przeszkodzie, w UK chyba 3 kościołem jest kościół Jedi i jakoś się nie przybijają do krzyża ani nie palą na stosach. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kiedyś już coś takiego czytałem, też ktoś chciał założyć własną religię, jak poszło? nie wiem nic nie słyszałem raczej ucichło, może jestem pesymistą ale to nie wypali, trzeba działać w kierunku edukacji, a nie tworzenia religii w państwie katolickim, społeczeństwo tego nie udźwignie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kiedyś już coś takiego czytałem, też ktoś chciał założyć własną religię, jak poszło? nie wiem nic nie słyszałem raczej ucichło, może jestem pesymistą ale to nie wypali, trzeba działać w kierunku edukacji, a nie tworzenia religii w państwie katolickim, społeczeństwo tego nie udźwignie.

 

ale co powiesz na taką religie. toż to nowoczesność : ) 

 

https://www.facebook.com/pages/Lusterjanizm/323038671139584?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

paranoja, to jest tak glupie ze przekroczylo dawno granice zartu.

zielsko w polsce nie bedzie legalne przez najblizsze 15-20lat, czy jestes rastafarianinem czy nazwiesz to inaczej i tak nie bedzie legalne. polska nie jest krajem wyznaniowym i prawo karne jest wazniejsze niz sekty czy religie. zeby byc filozofem trzeba troszeczke wiecej niz jarac zielsko.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a tak przy okazji: "Mam wystarczającą charyzmę i flow".

to zdanie jest moim ulubionym ze wszystkich twoich wypowiedzi!

mama ci to powiedziala? naucz sie odmieniac przez przypadki, potem postaraj sie nie zaprzeczac swoim wlasnym argumentom,

troche poczytaj to wtedy bedziesz mogl nazwac siebie srednio inteligentnym. potem doloz do tego jakies wyksztalcenie zebys wiedzial o czym piszesz - wtedy bedziesz wyksztalconym srednio inteligentnym typem. 

 

dalej nie ma niczego, wiec nie bede sie rozpisywal. z tego co widze kolejne etapy sa poza twoim zasiegiem.

 

a tak zupelnie przy okazji to po spedzeniu 10min w google i na fb znalazlem twoje dane osobowe:) mysle ze jak ktos zna sie na tym lepiej to pewnie znalazlby szybciej i wiecej informacji:) policja nie jest taka glupia jak myslisz ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a tak przy okazji: "Mam wystarczającą charyzmę i flow".

to zdanie jest moim ulubionym ze wszystkich twoich wypowiedzi!

mama ci to powiedziala? naucz sie odmieniac przez przypadki, potem postaraj sie nie zaprzeczac swoim wlasnym argumentom,

troche poczytaj to wtedy bedziesz mogl nazwac siebie srednio inteligentnym. potem doloz do tego jakies wyksztalcenie zebys wiedzial o czym piszesz - wtedy bedziesz wyksztalconym srednio inteligentnym typem. 

 

dalej nie ma niczego, wiec nie bede sie rozpisywal. z tego co widze kolejne etapy sa poza twoim zasiegiem.

 

a tak zupelnie przy okazji to po spedzeniu 10min w google i na fb znalazlem twoje dane osobowe:) mysle ze jak ktos zna sie na tym lepiej to pewnie znalazlby szybciej i wiecej informacji:) policja nie jest taka glupia jak myslisz ;]

 

Hmm... Jeśli chodzi o inteligencje to mam ponad 150 IQ, test ravena rozwiązałem w 6 minut bezbłędnie. : ] Jeśli mam się chwalić. Jeśli chodzi o dane osobowę, wątpię że są to moje dane ale wszystko możliwe : ] Na komendzie policjantowi mówiłem że jaram trawę i że mam ją z Czech jeszcze jak byłem młodszy : ] Chcesz to się kitraj po kątach, ja jestem z tego dumny : ]]]Tyle, że oni mają gdzieś takich konsumentów jak ja : ] I większość z policjantów na wyższych szczeblach niż zwykły kowalski, twierdzi że i dla nich lepiej było by zalegalizować : ] Co do religii - dlaczego boisz się spróbować? Czy jesteś przeciwny tego typu akcjom. Wszystko co jest za legalizacją jest dla mnie OK. Co do legalizacji - nie można zalegalizować związku który praktykuje czyny prawnie zakazane. Palenie nie jest prawnie zakazane, tylko posiadanie. Natomiast pózniej w sądzie gdy jesteś wyznawcą religi i palisz a masz na własny użytek ograniczeniem swobód religijnych było by skazanie za pare gram trawki na własny użytek. Tak to działa : ] A uprawa... patrz niżej...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+