Skocz do zawartości
thc-thc

grower

wlasne crosiki af reg na in


Bebook

Recommended Posts

jak w temacie, mam do rozdania troche nasion dla sprawdzonych uzytkownikow ktorzy nie zmarnują nasionek. Jeśli ktoś potrzebuje kulek na ina, nie ma co wsadzic do bokika prosze wpisywac sie ponizej. Dla zwykłych uzytkowników prosze o wlejenie fotki boxika, dla kolorowych kazdego rodzaju nie trzeba.

Powtarzam to tylko na in, dla tych co startuja za niedlugo i pokaza w pamietniku conieco bo mam ochote pooglądac i z tego powodu robie wogole tego opena, takze szanujmy sie nawzajem :) Za tydzien wybiore kilka pewniejszych osob, zdaje sobie sprawe ze chocbym chcial wszystkim nie pomoge wec z gory sory dla odrzuconych. Ilosc kulek dobiore indywidualnie w zaleznosci kto ile potrzebuje, najmniej te 10 roznych crosikow do mikro, ale i makro postaram sie zapełnic :) ...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 tygodni później...

Jesli jeszcze mozna to z checia tez skorzystam... Jestem juz rok na forum, i przez ten rok sie przygotowuje do pierwszej uprawy i wlasnie na wiosne ruszam z pierwszym outem i indorkiem... Boxik juz gotowy, i akcesoria do uprawy przygotowane tylko brakuje pestek... Foto boxu http://trawka.org/topic/30235-growbox-co-o-tym-myslicie/

pozdrawiam...

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+