Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Medyczna marihuana ?


blancior

Recommended Posts

Witam

Chciałbym wam opowiedzieć taką historie

no to tak palilem od 1 technikum teraz jestem po maturze czyli mniej wiecej 3-4 lata przeważnie codziennego palenia
najpierw byly to lufli potem blanty, wiadra potem juz tylko caly czas bongo przerózne od tych malych po tych po 70 cm
mieszane zawsze tak zwane kory mj z tytoniem
i wsyzstko zaczelo sie rok temu;/
potrawilem nawet nieraz caly giecik spalić i zawsze tam z ziomkami plus alkohol fajki itp
ale wszystko zaczeło się rok temu...
gdy zapalilem malutkiego nawet buszka odrazu mnie bolal strasznie brzuch,zgage mialem straszną tak mnie meczyła że az odechcialo mi sie palić zamiast fazy to stres,zawroty głowy itp
ale i tak popalalem dalej
gdy pewnego czasu siedząc u kumpla zjedliśmy 2 pizze na 4 plus cola,fajki potem wypilem 1 reedsa no i poszlismy zapalic najpierw z lufy wszystko ok potem z bonga jeden buch popilem normalnie lyczkiem piwa i od nowa to samo ale to juz takie mialem zaworoty glowy ze masakra ziomki ogladali mecz a ja ciągle chodzilem na balkon i spowrotem nie moglem powietrza zlapać.. gdy stalem w miejscu mialem straszna zgage i brak tchu aż gdy chodzilem bylo lepiej ale zato mialem kolatanie serca wyszedlem sam na spacer po jakiś 30 min wrocilem polożyłem sie na boku odetchnołem i usnołem jak wstałem było wszystko ok.

ale na następny dzień powiedzialem sobie ze juz nigdy w zyciu nie zapale mj i ide do lekarza!
no i poszedlem wkręcali mi ze tam jakas nerwica itp u rodzinnego
wiec postanowilem pojechac na pogotowie
zostlaem tam na cale święta wszystkie padania gastrologia,kinetroskopia no i wykazlo mi ze mam nadmiar żółci w żołądku ze nie moge alkoholu fajek zmozonych potraw itp
wyszedlem ze szpitala bralem tak leki ale bylo coraz gorzej... bralem leki na uspokojenie i żółc a ponich tylko w bani mi sie krecilo ..odechcialo mi sie życ normlanie..

kiedys sisotra poelcila mi takiego lekarza w leżańsku który ma tkaie próbki i czyta z ręki co ci dolega wykryl ze mam pasożyty jakies i wrzody..i tam odrazu jest apteka i on daje recepte i sie kupuje..wydalem 200 zl ! ale powiezialem ze moge tyle dac tylko zeby cos pomoglo
i odziwo po braniu tych zioł wszystko wrocilo d o normy oO
teraz jzu ich nie biore ale wszystko jest ok nieraz jak popije zaduzo najem sie jakis smazonych potraw albo pizze to rano mam zgage ale biore maalox taki lek na zgage i jest ok

mj nie równe 6 miesięcy zdażyło mi sie po tym szpitalu raz zapalic lekkiego z bonia bucha ale odrazu miale mzgage i nei chcialem i raz juz potym jak wszystko wrocilo do normy z lufki bobka ale tez maile mlekka zgage ale preszlo po 20 minutach

i teraz mam chęc straszną zeby zapalić ale boje się .. w glowie mam caly czas ten strach.. ze jak zapale bd mial to samo co kiedys nie wiem co robić co wy o tym myślicie???????

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość etnozielarz
i teraz mam chęc straszną zeby zapalić ale boje się .. w glowie mam caly czas ten strach.. ze jak zapale bd mial to samo co kiedys nie wiem co robić co wy o tym myślicie???????

To bardzo złe podejście, sam nakręcasz się na złą fazę. Lepiej staraj zmienić myśli na: zapalę sobie i będzie fajnie, miło. Myślenia nie da się od tak odrazu zmienić, na to potrzeba czasu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+