Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Otwarty box - pytanie


Rolnik

Recommended Posts

No niestety, nawet przy szumie komputerowego wentylatora nie usnąłbym, a podałbyś jakiś link jak samemu zrobić taki tłumik? I on rzeczywiście działa że nie słychać wogóle wiatraka?

Ale pierwsze spróbuje takie coś skleić, jeśli będą jakieś problemy to przebuduje, ale myślę że oprócz zapachu nie będzie problemów, temp. się ogarnie, wilg. mam nawilżacz. Dlaczego taka prowizorka miała by nie wyjść. I tak nie liczę na żaden wielki plon, ale coś własnego chociaż ...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wiatrak jest potrzebny. chocby mieszajacy powietrze zeby rosliny mialy zdrowe mocne lodygi. ten szum tez bedzie Ci przeszkadzal skoro w kompie Ci przeszkadza. nastepny problem to to ze jakbys zrobil tak jak mowisz to nie zapewnisz odpowiedniej fazy ciemnej bo zawsze bedzie wpadalo rozproszone swiatlo z pokoju. chyba ze na "noc" zakladalbys cos na gore boxa, ale wtedy znowou wymiany powietrza by nie bylo. generalnie slaby pomyslo jest wedlug mnie. linka nie mam, jak dobrze to dziala nie wiem bo nie uzywalem, ale pamietam ze gdzies tu na forum jest temat o wycisznaiu boxow takze poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki i zobaczę jak to będzie. przy fp 20/4 na początku nie będzie problemu bo ten 4h ciemni ustawie w środku nocy a jak już będzie 12/12 to będzie trochę większy problem ale będę starał się np. od 22:00 do 10:00 siedzieć po ciemku lub w innym pokoju :P Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi, pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+