Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Omdlenia


Luther

Recommended Posts

Witam czy zdarzyło wam się po jaraniu zemdleć?
Mi tak nie wiem czemu, ale zdarzało się to przy średnich ilościach raz po 1 bacie, a drugi po 4 lufach
wyglądało to tak :

a) Zjaraliśmy bacika czuje się elegancko, przeszedłem 2 m do schodów 5-10 stopni za mną i za chwile lecę na ryj jak kłoda, ok nic mi się nie stało bo zima i śnieg:P Poszedłem do sklepu noo można to nazwać wyruszyłem po 1/2 drogi po ok 1-2 min kolejny raz upadek na ryj w 5 mnie podnosili bo miałem nogi jak z waty. Do dziś pamiętam ten stan kolorowo w bani jak jasny gwint smile.png

B) I tutaj już mniej ciekawa akcja po tych 4 dzidach, stoję sobie z ziomkiem w podziemiach (są tam garaże) szybciutko poszedł materiał, zamuliliśmy na telefonie (marley) i nagle stoję głuchy, to buły sekundy wyobraźcie sobie że stoicie i lecicie bezwładnie w przód. Upadłem na brodę wyrwało mi kawałek mięska tongue.png ale to jest nic złamałem szczękę w 2-ch miejscach z przemieszczeniem (zawiasy), tak pierdolnąłem że kość przebiła prawe ucho zew. ale był huk w całym tunelu takie jebudup

Nie wiem czemu tak się stało bo jaram dość często i czasami sporo, a nic mi się nie dzieje. Mieliście tak? Pozdrawiam smile.png

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może właśnie w tych przypadkach nie jadłeś dawno przed paleniem przez co mniej cukru we krwi + thc, a może zbyt długo przytrzymujesz w płucach dym przez co masz niedotlenienie i jak chcesz gdzieś iść to organizm niewyrabia. Możesz sam sprawdzić czy ma to na omdlenia wpływ. Jeśli nie ma to może palenie nie jest dla Ciebie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Te omdlenia to moze dlatego ze nic nie jadles przed jaraniem... Jakbys zlamal szczeke w 2 miejscach z przemieszczeniem to chyba byś sie nie cieszyl jakby czekalo na ciebie 2-3 miesiace jedzenia przez slomke...

Dokładnie tak było :) ale już wyleczone nawet 2 ułamane zęby, "Nic nie jesz przed paleniem" tak zgadza się nie było na to czasu, a jak pale to sztagany na kata, lubię się nachapać :P i serce jak Dzwon pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi :)
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+