Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

114-letni Nigeryjczyk zatrzymany za posiadanie 6,5 tony marihuany


Recommended Posts

Nigeryjska agencja antynarkotykowa (NDLEA) skonfiskowała 6,5 tony marihuany znalezionej u 114 letniego staruszka. Marihuana była zapakowana w 254 woreczki i znajdowała się w domu Sulaiman’a Adebayo w stanie Ogun. Jak mówi sam zatrzymany, przez całe życie był farmerem i myślał, że w woreczkach znajduje się ryż.

Nie ma oficjalnego potwierdzenia wieku „marihuanowego starca”. Jednak jak sam twierdzi, uczestniczył w otwarciu słynnej hali w Abeokuta, stolicy Ogun, w 1895 roku (czy aby na pewno?).

Marihuana jest uprawiana w Nigerii na wielką skalę na nielegalnych plantacjach. Niezbyt szczelne granice pozwalają na jej przemyt do sąsiednich krajów.

Czyżby trzeba było zacząć badania nad wpływem marihuany na długowieczność?

Dla dociekliwych, którzy wyliczyli, że staruszek powinien mieć już 117 lat dopisujemy, że całe zdarzenie miało miejsce w 2009 roku.

Źródło: cnbs.pl

Link to comment
Share on other sites

skoro uczestniczyl w otwarciu jakies tam hali wiec napewno nie uczestniczyl jako noworodek a ztego cio wynika to tak wlasnie musialo byc hehe wiec po ki chu pisza ze ma 117 lat? musialby miec 122 alo i 130 latt juzz. no chyba ze noworodek zapamioetuyje takiee rzeczy a potem o nich opowiada hehehe

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+