Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Edukacja zamiast "własnego użytku"?


Recommended Posts

Karać, czy nie za posiadanie marihuany? Polskie prawo jest bardzo surowe, najbardziej w Europie, ale niestety liczba biorących narkotyki rośnie. Głównie wśród młodzieży. Coraz częściej słychać głosy, że prawo trzeba złagodzić, ludziom dać wybór, a zamiast karać - edukować. Tylko skąd wziąć na to pieniądze?

http://www.tvn24.pl/...tku,260089.html

Pochodzenie materiału:TVN24.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Skąd wziąć pieniądze? Bardzo proste: ograniczyć podatki, wprowadzić reformę, dzięki której politycy nie będą mogli czerpać z podatków na swoje kampanie i inne zachcianki, duperele, część absurdalnych podatków (typu podatek od nowości) całkiem znieść, pieniądze przekazywane na walkę z narkotykami (a raczej łapanie nierozsądnych dzieci ze skrętem) przeznaczyć na edukację, zalegalizować marihuanę (bądź również inne lżejsze narkotyki), zlikwidować ZUS. Dzięki temu pieniądze, które idą na państwo będą faktycznie tam iść, a nie po drodze zatrzymywać się na kieszeniach polityków, którzy czerpią jak ze źródła.

A jeśli marihuana jest naprawdę taka zła, to zamiast jej zakazywać niech zaczną edukować ludzi, chociaż tutaj pewnie zaraz pojawi się problem, że alkohol i papierosy będą nielegalne - bo są bardzo szkodliwe w porównaniu z marihuaną.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+