Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

KWP: Plantacja w sypialni


Recommended Posts

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie zatrzymali wczoraj 24-letniego mężczyznę oraz jego 22 –letnią znajomą. Młodzi ludzie, w jednym z mieszkań na Bronowicach uprawiali konopie indyjskie. Zabezpieczono blisko 30 krzaków roślin oraz sprzęt służący do uprawy m.in. wentylatory, lampy, nawilżacz i fachową literaturę dotyczącą hodowli. Plantatorom grozić może do 8 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie weszli do jednego z mieszkań w mieście. Z ustaleń policjantów wynikało, że młody mężczyzna i jego znajoma zajmują się uprawą konopi indyjskich. Jak się wkrótce okazało ustalenia policjantów potwierdziły się. W jednym z pomieszczeń zamiast sypialni urządzony został pokój do hodowli środków odurzających.

Okno i ściany pokoju osłonięte były folią aluminiową. W pomieszczeniu zainstalowane były także lampy, wentylatory oraz nawilżacz. Policjanci odnaleźli także fachową literaturę o uprawach konopi.

Policjanci zabezpieczyli prawie 30 szt. sadzonek. Rośliny hodowane były od około 3 miesięcy, miały od 70-90 cm wysokości. Z takiej ilości konopi, po wysuszeniu otrzymać można marihuanę o wartości około 120 tys. zł. Policjanci zabezpieczyli także 2 lampy, nawilżacz powietrza oraz wyciąg z wkładem węglowym.

Kryminalni z KWP zatrzymali 24 latka i 22-letnią kobietę. Oboje trafili do policyjnego aresztu. Mężczyzna w przeszłości wchodził już w konflikt z prawem. Karany był za jazdę w stanie nietrzeźwości. Posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów, który obowiązuje do 2014 roku.

Dzisiaj zatrzymani doprowadzenia zostaną do prokuratury. Odpowiadać będą z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozić im może do 8 lat pozbawienia wolności

kwp.lublin.pl

Link to comment
Share on other sites

widac telefony, wage kaske... czyli dilerka to jak mieli wpasc :) Sprzedawac material i uprawiac w jednym czasie to jak strzal w stope... Dlatego co dla siebie to dla siebie a spojrzenie zarobkowe jak widac niekoniecznie poplaca...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+