Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Box na 60 AF- co i jak?:)


praniedoproszku

Recommended Posts

Witam wszystkich, to pierwszy post z tego konta na tym forum, ostatnio byłem tu ok.3-4 lata temu, wiele się dowiedziałem i skutecznie wiedzę wykorzystywałem, ale muszę zbudować do połowy marca box'a na 60 AF, a moje doświadczenie wykorzystywałem tylko na out-door. Rzecz w tym, że musi to być namiot który nie będzie przepuszczał ciepła(w razie skanowania budynku), oświetlenie musi być ledowe. Jak by co cena nie gra roli, z chęcią kupię cały gotowy do uprawy sprzęt, tylko, że nie wiem gdzie i jaki :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czemu akurat na 60 af? :) Rosliny sie dobiera do boxa a nie odwrotnie. Na outa chcesz to potem wywalic czy to ma byc na docelowe 60 roslin box? Jak to ma byc na sadzonki do powiedzmy 3 tygodni trzymane na inie to wystarczy takie 3l donice 15x15cm u gory, to se to pomnoz x60.. wychodzi 1,35m2 czyli z taki namiocik potrzebujesz. Jak to ma byc na docelowe 60 duze to juz mi Cie szkoda :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeśli oświetlisz taką powierzchnię samymi LEDami to szacun (Biorąc pod uwagę koszt sensownych paneli)
A co do powierzchni to trzeba by zaadoptować naprawde ładne pomieszczenie na te 60 sadzonek...
A skanery o ile dobrze pamiętam nie widzą przez ściany, więc jedyne punkty do izolowania to wszelkie otwory (okna,wylot powietrza itp.) chociaż LEDy się nie grzeją zbyt mocno...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tak jak bebook - juz mi Cie szkoda. pamietaj, lepiej dwa razy stracic niz raz sie wpierdolic. jesli powaznie o tym myslisz, nie pisz takich postow, nie pokazuj tego w necie, nie pros o pomoc. ogarnij wszystko po cichu. zeby ukryc cieplo kup mylar z warstwa chroniaca przed podczerwienia. powodzenia, obysmy niebawem nie czytali o Tobie w necie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ewentualnie taki, zakładając po 20x20cm dł/szer jako średnią doniczkę do automata 6-7l to wtedy ładnie zmieścisz te 60 doniczek z zachowanymi odstępami pomiędzy tak że miejsca nie braknie.
Co do oświetlenia to potrzeba pewnie sporo tych ledów a na ten temat się nie wypowiem bo nie wiem nic o ledach

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+