Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Prokuratura zbada zapowiedzi Palikota dot. palenia marihuany


weeed

Recommended Posts

Prokuratura wszczęła postępowanie sprawdzające w związku z zapowiedziami Janusza Palikota, że zapali jointa w pokoju sejmowym. Za podstawę przyjęto zapis o karalności "promocji lub reklamy" środków odurzających, za co grozi grzywna, ograniczenie wolności albo do roku więzienia.

O takiej decyzji Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście, podjętej po doniesieniu szefa Kancelarii Sejmu, poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Monika Lewandowska.
Nie ujawniła, jakie czynności są wykonywane w tym postępowaniu sprawdzającym. Kończy się ono w ciągu miesiąca od wpłynięcia doniesienia decyzją o wszczęciu śledztwa lub odmową tego.
Dzisiaj rano marszałek Sejmu Ewa Kopacz poinformowała o złożeniu zawiadomienia do prokuratury, bo Palikot - zapowiadając zapalenie jointa - mógł naruszyć przepisy ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Kopacz mówiła, że jako marszałek Sejmu "została postawiona w sytuacji, która nigdy nie powinna zdarzyć się w polskim Sejmie". - Otóż poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej zapowiedział łamanie prawa na terenie Sejmu. Być może dla pana posła to tylko promocja, czy happening, ale dla mnie, marszałka Sejmu, to konieczność podjęcia działań, które będą zmierzać do tego, aby powiedzieć obywatelom, że to jest państwo prawa - oświadczyła.

Wczoraj przed południem szef Kancelarii Sejmu złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście, a w piątek Kopacz poinformowała o sprawie telefonicznie prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta.
Ostatecznie Palikot zapalił dzisiaj po południu w jednym z sejmowych pokoi kadzidełko cannabis o zapachu marihuany.
Po tym fakcie Lewandowska wyjaśniła, że postępowanie prokuratury dotyczy "tylko i wyłącznie" ewentualnej reklamy i promocji środków odurzających. Prokuratura oceni, czy mogło dojść do takiego przestępstwa, ściganego na podstawie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Źródło:
onet.pl

Ta stara rura Kopacz mówi o łamaniu prawa jak sama je łamie tym co wyczyniała będąc ministrem zdrowia, niech jeszcze po wojsko zadzwoni żeby było bezpieczniej, całą psiarnie na nogi postawić,pierdoleni kłamcy i złodzieje..
Zaczyna się wielka afera na miarę stanu wojennego

Link to comment
Share on other sites

Dobrze im wyszła ta cała akcja :joint: narobili sporo szumu, bez niepotrzebnego przypału i na dodatek zagrali na nosie pani marszałek ;p jak czytam co ona wyprawiała, to aż mi sie śmiać chce. Do prokuratury biegała bo Palikot chce palić, bo reklamuje narkotyki, a ostatecznie skończyło sie na kadzidełku. Za***iście to rozegrał szacun

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+