Skocz do zawartości
thc-thc

grower


Gość

Recommended Posts

 

Nazwa odmiany odzwierciedla niską sylwetkę rośliny, która osiąga około 30 cm. Dzięki rezygnacji z fazy wzrostu roślina kwitnie zaraz po wydostaniu się kiełka z ziemi, bez względu na oświetlenie. Nie potrzeba zmieniać oświetlenia na 12/12h lowryder zakwitnie przy 18h a nawet 24h na dobe. Odmiana przeznaczona jest dla początkujących hodowców oraz dla profesjonalistów którym zależy na szybkich i łatwych zbiorach. Doskonale nadaje się na outdoor.

 
* Rodzaj rośliny: indoor & outdoor.
* Genotyp: w większości Ruderalis
* Zapach: owocowy / sosnowy
* Smak: pikantny sosnowo/owocowy
* Wysokość roślin: bardzo niska (około 30 cm)
* Działanie: Stoned- Indica Body Buzz
* Poziom THC: Mocna 5-10%
* Czas uprawy: 8-9 tygodni
* Zbiór (1 roślina) : 10-15g
* Trudność hodowli: Łatwa - Polecana początkującym

 

ja polecam to tylko dla ludzi ktorzy maja serio male boxy jest to zupelnie nie oplacalna odmiana moim zdaniem a moc tez dyskusyjna. oczywiscie trzepie ale nie tak jak inne odmianki po 25% thc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
Gość masakrator

a ja mysle ze plony l lowrydera mozna uzyskac calkiem calkiem dobre,moj kumpel ostatnio mial lr w boxie,na malutkiej powierzchni ok 0,3m2 6 roslinek z czego wyszlo ok 70g palonka pytam wiec czy to zle po 2,5 miesiaca,czy nie wystarczy na swoj uzytek? a za prad ok 120 zł a jesli chcecie plony w kilogramach to zaluzcie uprawy w afganistanie! a jesli chodzi o ilosc thc to moze nie zawiera jakos mistrzowsko duzo,ale fazka jest bardzo przyjemna a smaczek mistrzowski pozdrawiam.

utarla sie dziwna opinia ze lw jest maly i maly z niego plon,wiec powiem ze maly on jest bo dorasta maxymalnie do 50 cm ale topy zaczynaja rosnac od samej podstawy rosliny i nie uwazam by plony byly tak male ze sie nie oplaca,mysle ze mozna bez problemu przy dobrym oswietleniu uzyskac plon 30 gietow z roslinki,roslinek nasadzic duzo,box wystarczy niziutki i w 2 miesiace zbiory,nadal jestem za tym ze jest oplacalny ,wlasnie jestem w trakcie malego testu czy jest oplacalny czy nie.pozdrawiam

niewiem jak inne lw ale po spaleniu szkielka jest na poczatku smiechawa,brechta na hu$a-a pozniej zwiecha,powiem ze trzepie ostro,ale oczywiscie sa lepsze :D ,poprostu spoko palenie.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+