Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Guest

Recommended Posts

Nazwa odmiany odzwierciedla niską sylwetkę rośliny, która osiąga około 30 cm. Dzięki rezygnacji z fazy wzrostu roślina kwitnie zaraz po wydostaniu się kiełka z ziemi, bez względu na oświetlenie. Nie potrzeba zmieniać oświetlenia na 12/12h lowryder zakwitnie przy 18h a nawet 24h na dobe. Odmiana przeznaczona jest dla początkujących hodowców oraz dla profesjonalistów którym zależy na szybkich i łatwych zbiorach. Doskonale nadaje się na outdoor.

* Rodzaj rośliny: indoor & outdoor.
* Genotyp: w większości Ruderalis
* Zapach: owocowy / sosnowy
* Smak: pikantny sosnowo/owocowy
* Wysokość roślin: bardzo niska (około 30 cm)
* Działanie: Stoned- Indica Body Buzz
* Poziom THC: Mocna 5-10%
* Czas uprawy: 8-9 tygodni
* Zbiór (1 roślina) : 10-15g
* Trudność hodowli: Łatwa - Polecana początkującym

ja polecam to tylko dla ludzi ktorzy maja serio male boxy jest to zupelnie nie oplacalna odmiana moim zdaniem a moc tez dyskusyjna. oczywiscie trzepie ale nie tak jak inne odmianki po 25% thc

• 2 months later...
Guest masakrator

a ja mysle ze plony l lowrydera mozna uzyskac calkiem calkiem dobre,moj kumpel ostatnio mial lr w boxie,na malutkiej powierzchni ok 0,3m2 6 roslinek z czego wyszlo ok 70g palonka pytam wiec czy to zle po 2,5 miesiaca,czy nie wystarczy na swoj uzytek? a za prad ok 120 zł a jesli chcecie plony w kilogramach to zaluzcie uprawy w afganistanie! a jesli chodzi o ilosc thc to moze nie zawiera jakos mistrzowsko duzo,ale fazka jest bardzo przyjemna a smaczek mistrzowski pozdrawiam.

utarla sie dziwna opinia ze lw jest maly i maly z niego plon,wiec powiem ze maly on jest bo dorasta maxymalnie do 50 cm ale topy zaczynaja rosnac od samej podstawy rosliny i nie uwazam by plony byly tak male ze sie nie oplaca,mysle ze mozna bez problemu przy dobrym oswietleniu uzyskac plon 30 gietow z roslinki,roslinek nasadzic duzo,box wystarczy niziutki i w 2 miesiace zbiory,nadal jestem za tym ze jest oplacalny ,wlasnie jestem w trakcie malego testu czy jest oplacalny czy nie.pozdrawiam

niewiem jak inne lw ale po spaleniu szkielka jest na poczatku smiechawa,brechta na hu$a-a pozniej zwiecha,powiem ze trzepie ostro,ale oczywiscie sa lepsze :D ,poprostu spoko palenie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+