Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Kilka nasion z krzaka?


jasio11

Recommended Posts

nie wiadomo skad byl pylek. Jak tylko kilka kulek to mogl zawedrowac skads, mogla sie roslina sama zapylic. Moze z tego byc wszystko. Czesto sie zdaza ze rosna z tego damki, ale moga to byc i regi z jakims procentem hermiacych roslin, lub nawet same jaqkies mutanty. Mialem tez sytuacje ze rosly normalnie wszystkie krzaki z takich kul az do flo, po czym wogole nie zbijało kwiatkow prawie. najczesciej jednak bedzie to opcja regi+ powiedzmy 20% hermow...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No wiesz, nigdzie nie napisalem, ze na wszystkich krzakach znalazlem nasiona, tak samo kolega zakladajacy temat smile.png Czytaj dokladnie, zamiast samemu cos sobie dopowiadac.Pierwsze-tytul tematu "KIlka nasion z krzaka?", mowa o jednym krzaku, dalej "w sumie to 4 na krzak (3 całkowicie dojrzałe)" to samo, mowa o jednym krzaku.Popracuj nad czytaniem ze zrozumieniem.Poza tym w gromadzie mialem przykladowo po 3-4 damki i tylko jeden krzak z gromady mial te 2-3 kule na sobie.Jakby zostaly zapylone, to wszystkie raczej 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość FataMorgana M

No wiesz, nigdzie nie napisalem, ze na wszystkich krzakach znalazlem nasiona, tak samo kolega zakladajacy temat smile.png Czytaj dokladnie, zamiast samemu cos sobie dopowiadac.Pierwsze-tytul tematu "KIlka nasion z krzaka?", mowa o jednym krzaku, dalej "w sumie to 4 na krzak (3 całkowicie dojrzałe)" to samo, mowa o jednym krzaku.Popracuj nad czytaniem ze zrozumieniem.Poza tym w gromadzie mialem przykladowo po 3-4 damki i tylko jeden krzak z gromady mial te 2-3 kule na sobie.Jakby zostaly zapylone, to wszystkie raczej 

ja co roku na out mam pare kul na krzaku wiec chet z calym szacunkiem ale wydaje mi sie ze to wedrujacy pylek a nie herm zapylenie smile.png

ja mówiłem o sobie, więc chet zarzuciłeś mi coś co sam zrobiłeś hehe w moim cytacie należałoby skonkretyzować "na każdym"

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja miałem częściowe zapylenie kilku roślin. Jeśli wysiewałeś regi i przetrzymałeś jakiegoś samca za długo, a potem ściąłeś, to możesz mieć pestki na kobietach, ale będą się tworzyły tam gdzie powstawały pierwsze preflovery. Roślina wtedy jest i tak pełnowartościowa+ masz kilka nasion.

Drugi przypadek gdy miałeś same femy i było zapylenie - albo gdzieś masz polskie konopie lub nieznajomego rolnika.

Twoje ci**i mogą też same siebie zapylać, ale to już wina uprawcy:), że nie oglądał swoich roślin.

Więcej grzechów nie pamiętam...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+