Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

58x33x104 - Porady itp.


DemonTHC

Recommended Posts

Witam. Mam szafkę o wewnętrznej powierzchni 58x33x104. Zamierzam okleić ją folią Diamond, wstawić HPS 150, Wiatraki 12v 12cm x2 na wylot i na wlot, Filtr z maty od okapu.

Zastanawiam się tylko ILE wsadzić tam roślinek. Zamierzam wcisnąć tam AutoMazara. Z jednej strony można 2 duże, ale znowu ktoś proadził SeaOfGreen i zasadzić tam tego 8 ale za to mniejszych.

Co radzicie ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

maxymalnie dwa i ani jeden wiecej, podstawa to prawie 60cmx30cm a na jednego kwiatka trzeba zostawic 30cm x 30cm , nie mamsensu wkladac 4 bo wtedy on musialy by miec z 20 cm wysokosci a tutaj jednak mamy metr wysokosci do wykorzystania

 

 

To chyba tak uczynię. 2x AutoMazar + dobry trening, odzywki. I próbujemy uzyskać 125g z krzaczka jak to piszą na stronach sklepów

A żeby wyszło chociaż tyle aby koszty uprawy się zwróciły smile.png Samo zrobienie boxa z HPS i wszystkim ze 600 wyjdzie, nasionka, nawozy, prąd i mamy spokojnie 800. Więc skoro na czarnym rynku po 30 za gram łazi to jak wyjdzie 30 to już jestem szczęśliwy (Broń Boże żebym sprzedadwał, tak tylko obliczam zawsze czy mi się to opłaca hodować )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

125 z krzaka to chyba na oucie ;]

pozatym to by Ci wyszlo niecale 2g z wata.. haha, jeszcze o takim wyniku nie slyszalem ;]

powiem Ci mialem konkretne automazarki pod 600w w boxie 1.2x1.2 x1.8m wyjatkowo zadbane i max mi wyszlo 85g z krzaka.. takze nie wyobrazaj sobie za duzo ;p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A mam pytanie. Może zamiast HPS 100W dać taki zestaw ?

 

ZESTAW OŚWIETLENIOWY 125W (wzrost+kwitn.)

 
-ENERGOOSZCZĘDNY zestaw do doświetlania roślin (lampa +odbłyśnik +gniazdo e40 +akcesoria montażowe) LAMPA / ŻARÓWKA energooszczędna 125W
-model: CFL ELEKTROX 125W
-barwa: 2700/6500K, WZROST+KWITNIENIE
-wmontowany układ zasilający, gwint E40
-uniwersalne zasilanie: 220 do 240V, 50/60Hz
-odbłyśnik / reflektor: tekstura - 40 x 40 cm
 
 
ZALETY: 
- Żarówka nie potrzebuje żadnego dodatkowego układu zasilania
- Nie nagrzewa się tak bardzo jak HPS i nie mamy kłopotów ze zbytnią temperaturą
-Żywotność i wydajność świetlna jest kilka razy dłuższa niż u lamp HPS
- Elektroniczny układ zasilania wmontowany w żarówkę zwiększa jej energooszczędność
 

Podobno się mniej grzeje więc może 1 12v 12x12 wiatraczek wyciągający by starczył.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+