Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Rozenek o legalizacji i represjach w stosunku do Wolnych Konopi18-11-2011


Recommended Posts

Rozenek o legalizacji i represjach w stosunku do Wolnych Konopi18-11-2011

 

Wolne Konopie
Niech ktoś teraz powie, że współpraca z Ruchem Palikota nie jest korzystna dla Wolnych Konopi, dla wszystkich prześladowanych placzy ganji w naszym kraju! Andrzej Rozenek z RP, pyta premiera o represje wobec działaczy z WK. Materiał wideo zawierający w/w wypowiedź

 

http://www.youtube.com/watch?v=8W2_q8AhH24

Link to comment
Share on other sites

przecież zakazany owoc smakuje najlepiej!

Przecież "zakazany owoc" najlepiej nadaje się do szpanu i lansu! To że Ty palisz, aby zaimponować małolatkom, nie znaczy, że cała reszta musi myśleć i robić tak samo. Chyba żyjesz w świecie magii i nie wiesz, jakie przykrości mogą Cię czekać, gdy złapią Cię psy. Prosiłbym Cię, abyś takimi komentarzami się nie ośmieszał i nie kompromitował. Radzę trochę głębiej pomyśleć nad tą sprawą i wyciągnąć jakieś wnioski, bo z takim podejściem to powinieneś zająć się czymś innym niż marihuaną.

Link to comment
Share on other sites

Tez odnosze wrazenie ze SLD proboje sobie na sile strzelic w stope. Czyzby nie widzieli, ze traca poparcie z dnia na dzien? Gdzie oni chca w taki sposob zyskac elektorat? Zabrac go PISowi?

Proponuję, żeby Ruch Palikota zaczął od swoich dzieci. Jak myśli się o legalizacji narkotyków to niech zaczną od podawania narkotyków własnym dzieciom

Nie popieram obnrazania ludzi, zwlaszcza przez internet, ale ta wypowiedza Miller pokazuje jakim jest tepym burakiem. Wszyscy przeciwko mj maja stala gadke: bronmy nasze dzieci przed wszechobecna narkomania! Szkoda ze podejmuja dzialania o calkiem przeciwnych skutkach.
Ale dzieki RP mamy tez w sejmie ogarnietych poslow:

Inicjatywa Wolne Konopie to są ludzie, którzy są prześladowani, są praktykami. Wiedzą znacznie więcej także o skutkach ubocznych działania marihuany - dodaje poseł.

Moze za 4 lata nie bedzie ich tylko 40, a juz 100

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+