Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Fructus


elcubo

Recommended Posts

Z racji, że w sklepie ogrodniczym nie mieli planktonu K, kupiłem Fructus. Czy ten preparat nadaje się do użytku czy lepiej jednak kupić plankton K? A i 2 pytanko jak podlewać stosując również Biohumusa. Wiadomo, że podlewanie co 2 dzień i roztwory z bio i fructusem(oczywiście każdy osobno) stosować naprzemiennie co drugie podlewanie?
Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

założyłeś temat w dziale wegetacja, a planton K jest raczej na kwitnienie. Także chyba się kapke pomyliłeś.

Wrzuć jakąś fotke z opakowania tego nawozu, tabele, skład itp

bo fructus, niewiele mówi, bo oni produkują kilkanaście rodzajów nawozów. Jak nie kilkadziesiąt.

To tak jakbyś napisał "kupiłem mercedesa, ile on pali?" jaki model jaki silnik?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

o w mordeczke, chłopie jak o plantonie słyszałeś, ze jest dobry na korzenie i nic więcej, to zacznij od czytania forum. Bierzesz sie za uprawe nie mając podstawowej wiedzy??? ciężko będzie

ten nawóz ma NPK 12-12-36, wiesz co to znaczy? jak nie, to zapraszam do lektury działu nawozy

to jest nawóz bardziej na kwitnienie, jednak kapke mało fosforu ma. Jednak ja nie masz nic lepszego to da rade.

ale ogólnie poczytaj. Biohumusa nie będziesz musiał podawać, bo ten nawóz ma już azot i to całkiem sporo, bo tyle samo co fosforu.

I nie podlewaj co 2 dzień, bo spierdolisz roślinke i to właśnie od korzeni. Lepiej rzadziej a więcej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+