Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Sezon 2011- ile zebraliście

ndnf

Zbiory 2011  

144 members have voted

1. 1. Ile tematu zebrali?cie w sezonie 2011 out

Recommended Posts

Ciekawi mnie ile Panowie zebraliście tematu w tym sezonie.

Ja się pochwalę nieskromnie - mam zapas do następnego roku z nawiązką. Będzie ok 1,2 kg - mój II out w tym roku. Wysadziłem 75 roślin, do końca przetrwało 56 kobiet. Jestem zajebiście zadowolony z pogody i pestek, które miałem. Jedyny ból to ch****e deszcze w lipce przez które mało się af oblały:D

ja ok 120/130 łącznie z ok 20 paru krzaków same BWC ale to i tak marnie słaba nieco miejscówka i pogoda też nie najlepsza dały się we znaki

a założyciel tematu zjadł literkę w jego tytule to chyba przez gastro po tym kilogramie hehehe

Kilogram to ładnie...
ja ok 50g :zmiazdzony: , zjebałem po całości, zaczynając od miejscówki która została wykryta, następnie przenosiny, z miesiac stały w donicach, skarłowaciały po nawożenie
Ale co by nie było palenie od dila się nie umywa do własnego, i teraz robię przerwę
Następny będzie lepszy, już szukam miejscówek i pestek. :peace:

około 80g z automatów na początku sierpnia, potem końcem sierpnia z 3 x Mexican sativa x shaman x durban passion x easy sativa około 150g i w połowie listopada Easy sativa jakies 70g. W sumie razem około 300g suchych kwiatków

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+