Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Kryzys w Ruchu Palikota? "Oszukał Wolne Konopie?"


weeed

Recommended Posts

Jak podaje portal tvp.info, niektórzy działacze Inicjatywy Wolne Konopie, który szedł do wyborów z Ruchem Palikota, zarzucają Januszowi Palikotowi, że "oszukał wyborców", a jego propozycje zmian w prawie to "bełkot".

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje obecnie karę za posiadanie nawet nieznacznej ilości narkotyków. Jej liberalizacja była jednym z głównych motywów kampanii Janusza Palikota.

Polityk przyciągnął na swoje listy działaczy Inicjatywy Wolne Konopie.

Dzisiaj część z nich czuje się pokrzywdzona.

"Porozumienie Janusza Palikota z Inicjatywą Wolne Konopie jest w istocie nieporozumieniem, w które (…) wmanipulowani zostali przede wszystkim Wyborcy!” – napisali na swojej stronie internetowej.

Jak pisze tvp.info, jeszcze ostrzejsze zarzuty pojawiły się w wydawanej przez inicjatywę gazetce "IdeaListka". Propozycje Palikota w kwestii zmian prawa dotyczącego narkotyków nazwali "wyborczym bełkotem".

– Janusz zaproponował wprowadzenie do ustawy antynarkotykowej przepisu, zakładającego odstąpienie od karania osób posiadających środki odurzające na "własny, niekomercyjny użytek". Do jednego worka wrzucił więc marihuanę i tzw. twarde narkotyki. To bubel prawny – wyjaśnia jeden z liderów Wolnych Konopi Jędrzej Sadowski w rozmowie z tvp.info.

Wiceszef Ruchu Palikota Artur Dębski powiedział z kolei, że "Wolne Konopie podzieliły się na dwie frakcje, z których tylko jedna formułuje jakieś zarzuty".

Źródło: onet.pl

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+