Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Box


lampart

Recommended Posts

Witajcie , właśnie zrobiłem boxa ze starych mebli kuchenych(szafka)
ma on wymiary 65cm wysokość 28 długość i 27 szerokość
planuje wychodować AK47(auto) pod HPS 150W ale coś czuję że bedzie za mały mój boxik .
Box mogę ewentualnie podbić z 20cm w górę , długości i szerokości raczej nie podbiję

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wentyle będę miał 2 a jak będzie potrzeba to nawet 3 - o to się nie martwie.

Bardziej mi chodzi o to czy roślina nie będzie się mocno gniotła w tym , bo jak tak to bedę musiał sklepać coś innego tak 90cm x 40 x 40 ...

I HPS 100w też odpada ... Mam już 150W

Wentyle mam 2 komputerowe 80mm x 80mm oba 2000 obrotów na minutę , przepływ powietrza wg. specyfikacji producenta to 50 m3/h . Jeden będzie u góry na wyciągu a drugi będzie na dole dmuchał , ewentualnie mogę dodać jeszcze jeden u góry z przepływem 25 m3/h

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość FataMorgana M

Wentyle będę miał 2 a jak będzie potrzeba to nawet 3 - o to się nie martwie.

Bardziej mi chodzi o to czy roślina nie będzie się mocno gniotła w tym , bo jak tak to bedę musiał sklepać coś innego tak 90cm x 40 x 40 ...

I HPS 100w też odpada ... Mam już 150W

Wentyle mam 2 komputerowe 80mm x 80mm oba 2000 obrotów na minutę , przepływ powietrza wg. specyfikacji producenta to 50 m3/h . Jeden będzie u góry na wyciągu a drugi będzie na dole dmuchał , ewentualnie mogę dodać jeszcze jeden u góry z przepływem 25 m3/h

tymi wentylami ciezko bedzie schlodzic 150W, lepiej zainwestuj w lazienkowy za 30zł

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

spokojnie na pow 40x40 mozesz dawac 2 sztuki, jakbys mial troche wprawy to 3 sztuki.

Jesli ma byc cicho to przy pow 40x40 minimum po 2 sztuki 12x12 na wlocie i na wylocie i przydalby sie mieszajacy jakis...

2 sztuki w jedno wiaderko 5L naprzykład czy odzielnie w donice ?

Wentyle też ogarnę .

Jutro zabieram się za zrobienie nowego boxa

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Costy, do 40x40 mieszcza sie 4 kwadratowe donice 11l wiec zadnego dzielenia, daj osobne

pokaż mi takie donice, chętnie kupie wysokie i smukłe. Ja tam widziałem jedynie 25x25

Ja akurat zawsze kupuje doniczki produkcyjne, one mają dziury w standardzie.

a tak kończąc oftop

Jednak to nie zmienia faktu, że te doniczki do boksa lamparta raczej i tak nie przypasują.

Z tego co wywnioskowałem, boks ma mieć 90cm, to 34cm na donice, to chyba za dużo.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+