Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wybory-Sonda


lampa

wybory  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddasz swój g?os w nadchodz?cych wyborach?

    • Platforma Obywatelska
      1
    • Prawo i Sprawiedliwo??
      1
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      1
    • Sojusz Lewicy Demokratycznej
      0
    • Ruch Poparcia Palikota
      39
    • Prawica Rzeczpospolitej
      0
    • Polska Jest Najwa?niejsza
      1
    • Kongres Nowej Prawicy
      15
    • inne
      1


Recommended Posts

Jeśli uraziłem kogoś nie wymieniając jego partii, serdecznie przepraszam.

Ale nie widze zasadności wypisywania w ankiecie wszystkich 79 partii.

wymieniłem najbardziej liczące sie, przynajmniej w moim odczuciu.

pominąłem partie typu "samoobrona patriotyczna"i tu ciekawostka, partia jest zarejestrowana w miejscowości "Gniewoszów" jest to wieś co kiedyś (przez 200 lat aż do 1869) posiadała prawa miejskie, partia ma nawet strone internetową podaną, ale.......... no nie działa

dobra do rzeczy Panie i Panowie oddajemy głosy

PS. jeśli gdzies jest taka ankieta, to skasujcie tą. dawno nie byłem na forum i mogło mi umknac.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja też oddałem głos. W moim przekonaniu dla palacza i człowieka, który chce zmian w kreowanym przez duże partie postkomunistycznym socjalu i brudnej polityki oskarżeń, jedyny słuszny. Tu nie chodzi tylko o legalizację, z której państwo ma mieć kasę, ale o przyszłość kraju który nie wyszedł z czerwonego systemu i z naszych uczciwie zarobionych pieniędzy finansuje niewydolne rolnictwo, emerytury wojskowych ORMO, psów ZOMO i służbę zdrowia do której dostać się jest problem, a jak się dostaniesz możesz być potraktowany jak cham. Trzeba to zmienić, niestety nie w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jakby ten ktoś chciał żebyś wiedział, to by napisał.

A baran to Ty jestes. W głosowaniu na PO tez jest słuszność. Bo baranie jak dużo ludzi zagłosuje na palikota, korwina sld itp. to wybory wygra PIS. Tego chcesz? ok, nawet za posiadanie bibułek będziesz karany.

Mam rozumieć, że w twoim rozumowaniu, wazna jest tylko legalizacja tak?

Czyli kononowicz zapewni Cie, że zalegalizuje, a Ty ślepo zagłosujesz na niego!?

Bo nieważne, ze ktoś rozpeirdoli cały kraj, ale najważniejsze że ganja bedzie legalna.

Chłopie twój wpis świadczy o tym, że nie masz pojęcia gdzie zyjesz i co się dookoła dzieje.

Albo przestań palić, bo życiu widzisz tylko i wyłącznie MJ, albo dorośnij.

I nie ubliżaj ludziom, tym bardziej jeśli nie masz zielonego pojęcia komu ubliżasz.

Napisałem odpowiedź na twój post, nie dlatego że jestem sympatykiem PO. Napisałem, go bo nie toleruje aż takiej ignorancji.

Ja tez mógłbym kogos powyzywać od debili, bo oddadzą głos na korwina, którego sam nienawidzę i uważam, ze ma kapke nierówno pod kopułą.

Owszem inteligentny jest, ale jak dla mnie jest zbyt dziwny, żeby mu zaufać.

To moja opinia ale szanuje, ze ktoś może mieć inna.

A takim zachowaniem bardziej przypominasz mi typowego Pisiaka niż rozsądnego gościa.

Inni nie mogą mieć swojego zdania, swoich przekonań?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie besztajcie mnie, ale.. ja na żadne wybory się nie wybieram..

Nie besztam, ale to znaczy, ze za Pis jestes?

Bo tylko oni mają zmobilizowany w znacznej większości elektorat. tak więc, jak ktoś planuje głosować na kogokolwiek innego poza pis i nie pójdzie na wybory, to wspiera właśnie pisiaków.

nie bądź kaczka idź głosuj

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja się bardzo głęboko zastanawiam na kogo zagłosować. Istnieje nawet duże prawdopodobieństwo, że będzie to głos nieważny. Dosyć się na nich napatrzyłem, aby wiedzieć, że nie ważne jaka partia się dostanie, cały czas jest lipa. Powiem szczerze, że denerwuje mnie już po woli ta szopka, którą wyprawiają w czasie przed wyborami. Wszystko na pokaz, podkoloryzowane, przerysowane, głupie, bez żadnych uzasadnień albo po prostu z dupy. Mydlenie oczu i tyle.

Nie ważne na kogo, ważne aby iść na wybory - tak przynajmniej twierdzą.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+