Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Czy palenie sortu i jego odstawienie ma jakiś wpływ na pocenie się?


majkiel91

Recommended Posts

Od wczoraj zrobiłem sobie przerwe po ok 2m-cach codziennego palenia. Dzień minął ok ale tak pod wieczór już najpierw dreszcze a potem strasznie zacząłem się pocić... więc to na pewno ma jakiś związek.

Uwierz mi że najgorsze są pierwsze dni, po jakimś tygodniu przywykniesz... pod warunkiem że masz jakieś zajęcie :P

Dzisiaj byłem z wynikami badań u lekarza i okazało się że wszystko jest w porządku...Chyba nie pozostaje mi nic innego jak dożywotnie stosowanie tego leku Etiaxil...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Etiaxil przy dłuższym stosowaniu niszczy mieszki z gruczołami łojowymi więc z czasem będziesz potrzebował coraz rzadszego stosowania przy normalnym trybie życia.

Jestem mgr farm. więc wiem co mówię :zmiazdzony:

Czyli to dobrze, na dłużej starczy :P Zbija mi tylko to że tak będe się pocił już do końca życia...

 

Całkiem jak każdy z nas :ganja:

Tak tylko że ja poce się nawet w chłodne dni gdy nie jest mi wcale ciepło, a pod pachami i tak mam mokre plamy... I ten lek Perspi Block w kapsułkach mi wcale nie pomógł...

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

ja mam cos podobnego do lipka_boy

jak nie pale caly dzien to na wieczor popocone dlonie ale jak juz sie skopce to mija : )

i ziomki mowia ze maja tak samo, wiec brak thc w organizmie powoduje wytwarzanie potu

dodam jeszcze ze kiedys mama mi mowila ze jak nie pale i sie tak poce tzn ze organizm sie odtruwa i usuwa toksyny poprzez potowki, i mi cisla ze zamiast mu pomoc sie odtruc to ide go truc spowrotem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+