Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Podniebienie po paleniu


weeed

Recommended Posts

Witam wszystkich zgromadzonych

Otóż od pewnego czasu co dzieje się niedobrego z moim podniebieniem po paleniu.
Po zjaraniu zaczyna mnie dopadać mega susza,taka drażniąca, spotkałem się z kumplem na mieście i nie mogłem do niego wypowiedzieć słowa bo śliny nie miałem, ten efekt utrzymywał się ponad 4 godziny.
Kupiłem sobie wodę , pije pije pije ale uczucie takie jakby woda drażniła mi podniebienie, po kilku sekundach zaczyna się to samo, susza okropna.. nigdy wcześniej nie doświadczyłem czegoś takiego. Palę dosyć długo ale takie coś zaczęło mi się jakiś tydzień temu. U mnie ziomek tak skończył z jaraniem, od ponad roku nie pali bo mu wysuszało języczek ten mały, ściągnął bunia jednego i chłopak nie mógł spać całą noc bo się prawie dusił
Więc się zastanawiam czy nie robi mi się coś to co on miał.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może masz problem ze ślinankami, tzn. być może produkują za mało śliny. I jeszcze jedno - jak po paleniu nie masz śliny wogóle, to sprawdź też, czy normalnie nie jest jej za mało (tzn. gdy nie palisz) Jak będzie ten problem problem, to proponuję udać się do lekarza.
Jak kiedyś chodziłem do podstawówki, to jeden chłopak z innej klasy miał problem, że ślinianki mu przestały wogóle produkować ślinę i miał jakąś tam operację nawet, nie pamiętam
Nie, żebym Cię straszył, tylko myślę, że problem może być podobny.

W każdym razie, Pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moze poprostu masz infekcje jamy ustnej? Moze to byc np grzybica. Jesli brales antybiotyki w niedalekiej przeszlosci to pewno tak. Odstawic palenie, slodycze, czekolady, piwko na 2 tyg, smarowac sobie jakims dentoseptem podniebie przez pare dni (patyczkiem z wata, kosmetycznym) i moze przejdzie. A moze to cos innego, nie wiem czy jest na tym forum jakis lekarz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+