Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Growbox


Gargamel1988

Recommended Posts

Siema wszystkim jestem początkujący na tym forum...od dawna myśle założyć growboxa w sumie to jestem w trakcie robienia jeszcze nie wiem czy obije go płytami osb czy płytami gipsowymi. A wiec mianowicie chce mieć growboxa o wymiarach szer 1m, gl 50 i wys 1m. Chce wzucic tam automaty feminizowane niskie odmiany jeszcze dokładnie nie wiem jakie. Stad moje pytanie jeśli prawdopodobnie miałbym 3 lub 4 roslinki jak muszę wyposażyć mojego growboxa tzn wentylatory gdzie i ile wdmuchujacych i wydmucujacych oraz jakiej mocy jak bawi żyć powietrze jaka lampe i czym go obic w środku Tzn czy moze byc koc ratunkowy ? żeby to było profesjonalnie w miarę... I co jeszcze moge do niego dołożyć jeśli zapomniałem o czymś prosże o pomoc bardziej doświadczonych czekam na szybkdz;)
:zjarany: " na świecie od szlugow ginie 5 milionów rocznie,skutki pijanstwa w Polsce są widoczne....kto jest za legalizacja niech podniesie rękę w gore "

Link to comment
Share on other sites

Siema. Projektowany box ma sporą podstawę, a małą wysokość. Musiałbyś wrzucić HPS 400 lub 250 + jakieś CFL. No i z racji, że jest niski, może być problem z temperaturą. Na dole umieść wenty wdmchujące, na przeciwnej ścianie u góry nawet ze dwa wyciągające (są najważniejsze), a do środka możesz postawić wentylator taki pokojowy. 3-4 planty? heh.. tyle to zmieścisz na 0,25m2. Wiele więcej wejdzie.

Ale wiesz co, właśnie widzę, że dopiero co się zarejestrowałeś, a już pytasz, miast poczytać
 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+