Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Stabilizacja plantow po przesadzaniu


Insider

Recommended Posts

Witam, ogolem ogarniam rolnictwo ale ciekawi mnie jedna rzecz, a mianowicie jak ustabilizowac planty po przesadzaniu, sa to planty miesieczne nie auto. Jak wiadomo sie nie da w nienaruszonym stanie przesadzic planta zawsze urwie sie czesc korzeni i roslina po tym dostaje w du*e. Co zrobic aby roslinka wrucila do zdrowego vega? Ukorzeniacz poradzi cos na miesieczne planty? Moze cos innego jakies inne opcje? Prosze o porade z gory dziekowa i pjona

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przedewszystkim musisz sie starac mozliwie najmniej naruszyc korzenie, co jest oczywiste..

pozatym przesadza sie tuz przed ciemnia.

no i najwazniejsze.. ukorzeniacz.. tak zdecydowanie Ci pomoze, wlasnie po to sa produkowane, by zalagodzic stres spowodowany przesadzaniem, niewazne czy plant ma miecha czy tydzien, ukorzeniacz zajebiscie leczy ;p osobiscie polecam rhizotonic z canny

btw. nastepnym razem staraj sie ciut wczesniej przesadzac rosliny do donic docelowych/ziemi, czym pozniej to ogarniesz tym bardziej zaszkodzisz roslinie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

raz tylko naderwal mi sie kawalek korzonka ale to z mojej winy , bo kwiatek nie byl wczesniej podlewany , a tak po dobrym podlaniu nawet ziarnko nie spadnie hehe ,

 

planty byly przesadzane do drugiej ziemi na spocie wiec troche sie pouszkadzaly. Ale zrobie jak mowicie i bedzie dobrze. Dzieki za wypowiedzi ^_^

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+