Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Strain Hunters

Als

Recommended Posts

Ja po ścince WW AF jak obierałem topy z łodyg mialem łapy jak ten typ zeskrobałem to pozniej z rąk i spaliłem małą kulkę z tyłu fifki z kumplem, totalny odlot , strasznie nas porąbało, moc nieporównywalna do topiszów

• 2 years later...

Norbi dzieki za film !

Masakra tam jest na tej jamajce oooo masakra, wszyscy ujarani ale jacy madrzy ludzie.

Naturalne hydro im zbudowali, szacunek w chu**j. Kiedys sie tam pojawia masakra tak sobie chodzic i planty wszedzie rozne. 

NApewno palenie oldschool z tego jest, naturka 100% - smak i zapach jak nigdzie

Peace

Norbi dzieki za film !

Masakra tam jest na tej jamajce oooo masakra, wszyscy ujarani ale jacy madrzy ludzie.

Naturalne hydro im zbudowali, szacunek w chu**j. Kiedys sie tam pojawia masakra tak sobie chodzic i planty wszedzie rozne.

NApewno palenie oldschool z tego jest, naturka 100% - smak i zapach jak nigdzie

Peace

Bylem i palilem to siano z nasionami. Jak juz sie kiedys tam wybierzesz to spedzisz tydzien w resorcie bo na miescie to nawet buty z ciebie sciagna ci madrzy ludzie

JAk jechac na jamajke to po co siedziec w miescie a tymbardziej w butach ? malo miast w miastach jest ? JAk tam jechac to do buszu, polowac na renifery.

O nas tez tak mowia, polacy zlodzieje i bandyci - pojedz do polski a tam sciagna nawet z ciebie srebrne plomby - szkoda opisu tylko

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+