Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Białe Liscie, Co To Moze Byc?


Sime12

Recommended Posts

Witam dziś na spocie zauważyłem ze 1 krzaczek łapie jakieś choróbsko liście robią się białe i kruszą się na proszek.
Wodę mam z kranu odstana, ziemie spod pokrzyw i kupna pH 5.5-6.5 problem występuje w dolnych partiach liści i chciałbym się po prostu dowiedzieć co jej jest wiec jak by ktoś mógł pomoc to z góry dzięki. Podlałem ja dziś z nawozem Biopon do roślin zielonych jak nie pomoże to liczę na wasza pomoc
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Heh, ja nawozu ( 1,5 nakrętki na 5 litrów wody Biohumusa) dodałem JUŻ PO TYM JAK ZACZęŁY SIę LIŚCIE PSUć, to na pewno wina temperatury w nocy, bo jak stały w domu to było wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jestem na bank pewny że to od zimna i być może zbyt dużej wilgotności gleby...Mimo, że na dworze ostatnio było wręcz upalnie to nocki jeszcze zimne a sama gleba podobnie jak woda nagrzewa się znacznie wolniej od powietrza. aby się przekonac proponuję iść gdześ na dwór jak jest tak ciepło i wykopać mini dołek i dotknąć ziemii sprawdzając czy jest ciepła. Napewno będzie przyjemnie chłodna

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To żeś zaszalał... Donica 5-cio litrowa na outdoorze to stanowczo za mało. Wsadź ją normalnie do ziemi albo skołuj coś większego.

Wiem ze mało te 5l to na razie na kilka dni zanim skołuje wiadra 20l albo jakieś inne donice i rzeczywiście te białe liście to od zimna się robi poczytałem trochę po Google i znalazłem ze to wina przymrozków i wychłodzenia korzeni wiec dzięki wszystkim za pomoc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+