Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Czy To Wina Mrozu ?

Zibir-Zibi

Recommended Posts

White Russian, około 3 tydzień, na oucie, ziemia sklepowa uniwersalna, podlewana wodą z kranu, jak na razie dostała tylko raz biohumusa, problem dotyczy górnych partii.
Dwa dni temu w moim regionie wystąpił obfity opad śniegu (5 cm) i jak wiadomo były również przymrozki. Od razu ruszyłem z pomocą mojej roślince, oczyściłem ją i ziemie w okół ze śniegu i nakryłem ją większą doniczką. Przed przymrozkami wszystko było spoko, ale teraz górne listki powykręcały się trochę do środka i górne piętra "błyszczą" w stosunku do dolnych. Są też trochę oklapnięte. Chcę się upewnić czy na pewno jest to wina mrozu i czy jest jakaś możliwość aby pomóc mojej roślince :(. Z góry dziękuje za pomoc.

P.S Rośliny z 2giego piętra są zmutowane ale jest to wada genetyczna.

chill out man, twej pani nic nie dolega przeżyła atak zimy i nic jej nie zatrzyma juz. gdyby zmarzła to by sie powykręcała gorzej a w skrajnym przypadku liscie zaczełyby usychać na całej dlugości(korzeń kaput) i byłby koniec żywota

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+