Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Czy To Wina Mrozu ?


Zibir-Zibi

Recommended Posts

White Russian, około 3 tydzień, na oucie, ziemia sklepowa uniwersalna, podlewana wodą z kranu, jak na razie dostała tylko raz biohumusa, problem dotyczy górnych partii.
Dwa dni temu w moim regionie wystąpił obfity opad śniegu (5 cm) i jak wiadomo były również przymrozki. Od razu ruszyłem z pomocą mojej roślince, oczyściłem ją i ziemie w okół ze śniegu i nakryłem ją większą doniczką. Przed przymrozkami wszystko było spoko, ale teraz górne listki powykręcały się trochę do środka i górne piętra "błyszczą" w stosunku do dolnych. Są też trochę oklapnięte. Chcę się upewnić czy na pewno jest to wina mrozu i czy jest jakaś możliwość aby pomóc mojej roślince :(. Z góry dziękuje za pomoc.

P.S Rośliny z 2giego piętra są zmutowane ale jest to wada genetyczna.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

chill out man, twej pani nic nie dolega przeżyła atak zimy i nic jej nie zatrzyma juz. gdyby zmarzła to by sie powykręcała gorzej a w skrajnym przypadku liscie zaczełyby usychać na całej dlugości(korzeń kaput) i byłby koniec żywota

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+