Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Ja O Was.


domator222

Recommended Posts

Znajdujemy się na forum poświęconemu nielegalnej konopi indyjskiej, marijuanie, marihuanie, trawce czy ziołu. Artykuły umieszczane tutaj gloryfikują ów specyfik, tłumacząc to niską szkodliwością społeczną, zdrowotną. Jednocześnie, większość z Was jest w to wciągnięta, są uzależnieni. Kluczowe w tej sprawie jest to czy uzależnienie od marihuany jest złe. Dla jednych odpowiedź jest twierdząca, Ci rozsądni ludzie którzy się na nią decydują, są w Waszych oczach "zacofani", "wpływowi", "tchórzliwi" itp.. Prawda jest taka że większość właśnie zaczyna od trawki, powoli próbując czegoś innego. Świetnie to obrazuje dział etnobotanika na naszym forum. ;D

Żyjemy w kraju zróżnicowanym, jest tu tyle komunistów co Was, zbuntowanej młodzieży, nieświadomej przyszłości jaka Was czeka, decyzji przed którymi staniecie. Zapewne jesteście przekonani że swoje dzieci będziecie uczyć "w duchu" nowoczesnej nauki, tolerancji do palenia trawki. Waszym zdaniem, teraz, w czasach władzy komunistów Wasze "idee" wolności są tłamszone. Jest jedna rzecz która łączy Was z Waszymi największymi wrogami (pokoleniem emerytów), jesteście Polakami, narodem który wiecznie będzie marudzić.

Społeczeństwo jest zacofane, nie tolerujemy homoseksualistów, aborcji, narkotyków. Widok osoby czarnoskórej, nastoletniego dresa z lufką, chłopaka ubranego na różowo wzbudza w naszych rodakach niechęć, zażenowanie. Do czego pije? CHCECIE TOLERANCJI CZĘSTO SAMI JEJ NIE MAJĄC. Powiem tylko że przerażająca liczba dzieciaków biegała do dopalaczy za czasu ich świetności, ludzie to kupowali, palili, wsiadali w samochód i jechali dalej. Nie mów mi więc że legalizacja jest nieinwazyjna w kraju zwanym Polską. Na przytoczony przykład "zacofania" autora tematu tj. ojca bijącego po alko dziecko, rząd mówi: ALKOHOL CZYNI WIELE ZŁA, NIE CHCEMY NIC WIĘCEJ. Domator222 Domagasz się prohibicji alkoholu i papierosów? Kiedyś, ktoś tak samo jak Ty mówił o tych używkach (dajcie nam legalnie palić/pić przecież wybór należy do nas, sami chcemy się uzależnić i umrzeć). Powiedz mi mistrzu co jeszcze rząd ma zrobić w kierunku zwalczania patologii? Nie wiesz? To nie marnuj mojego czasu żałosnymi postami. Zrób coś w kierunku lepszego życia zamiast ćpać.

Nie mam czasu ani ochoty na dalszą weryfikacje Twojej gadaniny, przecież jesteś tylko Polaczkiem, narzekającym że wszędzie jest źle. Mam pogardę dla większości użytkowników forum za to że głosują na partie przez pryzmat legalizacji, nie liczy się dla Was nic więcej? Nie macie pojęcia o polityce, oglądnęliście kilka demotywatorów, kilka zdjęć ośmieszających Kaczora i w drugich wyborach wybraliście PO i Bronka, nie zdajecie sobie sprawy jacy jesteście sterowni, teraz pozostał Wam płacz. Nie mówię o wszystkich tutaj, nazywam to "większością", mam nadzieje że pomyślicie trzeźwo choć przez chwile. Znałem wielu takich jak Wy, dziś nie utrzymuje z nimi kontaktu dzięki czemu nie myślę już tak płytko, z perspektywy jarania. Mam nadzieję że ktoś zrozumie przesłanie jakie próbuje kierować.

Mówiłem to Ja, 18 letni uczeń LO o iq 138 jednostek. Peace

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Rozumiem że twój post był kierowany do mnie.
Na wstępie napiszę że nie umiesz czytać ze zrozumieniem i mimo tego że piszesz z sensem, jesteś typowym przykładem człowieka który myśli że pozjadał wszystkie rozumy. Nie pale trawy, niestety nie wywnioskowałeś tego z mojego tekstu. Pójdźmy dalej. Nie głosowałem na żadną partię ze względu na legalizacje, bo mi jej nie potrzeba. Tak samo jak mi nie potrzeba takich przemądrzałych pryczków jak ty. Nie wiem ile masz lat, nie obchodzi mnie to ale twoje patetyczny podejście do krytykowania mojego posta który w gruncie swojej istoty i wartości merytorycznej nie jest zły, przyprawia mnie o ból głowy.

Czytając sam wstęp twojego posta miałem nadzieje na jakieś obiektywne opinie o tematach poruszonych wyżej, lecz spotkałem się tylko z bezsensownym stekiem liter nie popartymi dowodami.

"Zrób coś w kierunku lepszego życia zamiast ćpać."

Nie wiem nawet jak to skomentować, pokazałeś tylko jaki jesteś impertynencki. Nie wiesz nawet co zrobiłem dla tego kraju, nie wiesz co robię dla ludzi. Nie raz przyszło mi ratować takich dupków jak ty. Powołując się na twoje ostatnie zdanie, dochodzę do wniosku że albo jesteś kłamcą (ku temu się skłaniam) albo jesteś totalnie aspołecznym człowiekiem o wybujałym ego.

Prohibicja na alkohol? Dobre sobie.
Nie jesteś polaczkiem prawda? Mam nadzieje że sam sobie nie znegujesz bo to byłby cios poniżej twojej wybujałeś dumny prawda? Zanim będziesz dalej propagował swoje śmieszne poglądy lepiej zastanów się co ty zrobiłeś dla swojego kraju. Ile razy ty sprawiłeś że żyło się komuś w nim lepiej, ludzie walczący o legalizacje starają się doprowadzić nie do rozpadu kraju lecz do polepszenia komfortu życia dla wielu osób kosztem mniejsze ilości ludzi. Uświadom sobie na jakim jesteś forum.
A teraz perełka,
 

Siema,
W moim przypadku jak zwykle pełen profesjonalizm seedbanku. Pestki jak z obrazka, przesyłka szybsza niż światło, najniższe ceny i gratis. Chciałbym zapytać czy zamierzacie wprowadzać do sklepu nawozy tak jak kiedyś to było oraz czego mam się spodziewać po automatic mix'ie?

Pozdrawiam,
Yesterday


Czyżby Pan Yesterday również należał do ćpunków? Może chcesz mi powiedzieć że przez pół roku nagle pozbyłeś się wszystkich przekonań co do uprawiania trawy? Czy może łamanie kodeksu prawnego w wieku 17 lat jest dla Ciebie sposobem na poprawienie swojej i tak już marnej sytuacji społecznej. A może po prostu wpadłeś i teraz wszystkich obwiniasz za swój życiowy poślizg?

Znałem wielu takich jak Ty. Każdy z nich zawiódł się na jakości życia w tym państwie. Peace

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

uczeń lo masz sporo racji, ale twój tekst pisany z perspektywy osoby uważającej się za lepszą oraz podpis pod tekstem będący kwintesencją pychy po prostu obniża jego wartość. Faktycznie nie ma dobrych i złych uzależnień, ale samo pojęcie uzależnienia, czy rytuału jest tak szerokie, że można można podciągnąć pod nie każdą powtarzaną czynność która ma duży wpływ na nasze życie. To jakie uzależnienia wybieramy zostawić powinniśmy samym sobie i kwestia moralna w tym momencie jest niezbyt istotna, chyba że na siłę chcesz rozróżniać co jest złe, a co nie. W tym twierdzeniu samostanowienia jest zawarty duch legalizacji, a argumenty czy marihuana nie szkodzi, czy się nią leczy itd. są ważne tylko z strony medialnej, ponieważ media przejęły kontrolę nad ludzką moralnością, gdy Kościół stał się za mało interaktywny;d Rozumiesz zatem, że pole bitwy - media determinuje rodzaj broni i argumentów. Z punktu widzenia wolności nie ma argumentów przeciw marihuanie, bo każdy może wybrać ją lub nie wybrać. My palący korzystamy z tej wolności, ale zawsze gdzieś stoi wielki niebieski brat, który może ją nam odebrać. Tego brata chcemy się pozbyć by poczuć się bezpieczniej. I na koniec dla Ciebie drogi licealisto - jesteś młody, pewnie porywczy i myślisz, że już dojrzałeś, ale to nieprawda. Każdy kto próbuje narzucać swój punkt widzenia innym ma niezbyt elastyczny umysł, mimo 138 punktowego iq=] staraj się rozszerzyć swój punkt widzenia na to jak inni widzą rzeczywistość, bo drzewo widziane w blasku poranka jest inne niż widziane nocą, ale przecież to to samo drzewo. Pozdro:D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Hmm Yesterday jakiej odpowiedzi oczekujesz na swojego posta? Jesteś na forum poświęconym uprawie, sam uprawiasz i mówisz że dążenie do legalizacji to zło? Popatrz na statystyki, ile mniej osób uzależnionych od dragów jest w Holandii, czy w Hiszpanii, niż u nas. Jak patrzę na te wszystkie dzieciaki, które próbowały już wszystkiego, bo sami trochę sprzedawali, bo mają takich znajomych co dilują czym się da, to myślę - CenzurA, to wszystko co mówią, że "zaczyna się od trawki", to prawda! Bo idzie do dila, on mówi "mam dzisiaj coś specjalnego" i posypuje dzieciakowi mefedron. Tego nie byłoby gdyby trawka była legalna. Dila ogarniałoby się z zamiarem kupienia czegoś mocniejszego a nie kupowało coś mocniejszego "przy okazji".

W Polsce legalizacja być może nastąpi, ale na pewno nie szybko. Ludzie piją wódę i mówią "przynajmniej nie ćpam" mając na myśli palaczy trawki... Tu nie może być legalizacji...

I nie róbcie bitwy na iq, ja też studiuję dość ekhm "prestiżowy" kierunek, ale wolę chwalić się tym, że kręcę 20cm slimy, bo to nie każdy potrafi xd

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+