Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Led Panel Butowa Z Diod 5W I 10W


ppsw

Recommended Posts

Witam , szukam informacji o budowie panelu led , wiem ze powinno byc srednio 8 czerwonych na niebieska z czego na veg wiecej niebieskego a na flo czerwonego , z tego co sie orientuje idealne swiatlo 640-660 oraz 435-450 a wieszosc diod sprzedawanych to 625-640czerwien 460 470 niebieskie .. z tegpo co wyczytalemniema zle bo gdyby bylo idealnie jak nap[isalem absorbowala by roslinka 99 procent swiatla , przytej malej roznicy jakies 85 % , gdybym wykorzystal diody led 5w i pare 10w mialbym ZAJEBISTY PANEL

Pytanie jak z reszta kolorow , napewno musialbym dac troche pomaranczowego ale z jakiego zakresu ?? oraz glebiokiej czerni , oczywiscie mniej niz czerwonych 625-640 ale pare jednak .. tak samo potrzebowal bym pare uv zapewne..

Byla gdzies tabela z widmem absorbowanym przez mj może macie jakies namiary??

Zalezy mi na zrobioeniu samemu Panelu , idea jesttaka by na veg bylo 80%niebieskiego a 20% czxerwonego , na flo odwrotnie .. mysle ze jest to kwestia zamontowania pokretel z regulacja mocy na oba kolory ..

WSZYSTKICH KTORZY MOGA POMOC PROSZE O POMOC!!

Prosze niepisac ze to daremne i mam kupic gotwy panel jak np spectra unit - wiem ze sa b dobre i idzie lekko z nich wydobyc g/w ale nie zadysfakcjonuja mnie gdyz diody w nich stosowane maja po3w kazda.. mnie interesuja diody5w!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+