Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Popierasz Działania Tomasza Obary (Wk)?


Big Bad John

  

99 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Popierasz dzia?ania Tomasza Obary (wolne konopie)?



Recommended Posts

Witam, założyłem temat i ankietkę, aby się dowiedzieć co sądzicie o Tomku Obarze, konkretnie czy popieracie jego działa związane z depenalizacją małych ilości narkotyków. Cele mają następujące:

- 30 gramów suszu bez konsekwencji, w tym także bez konfiskaty

- depenalizacja domowej uprawy na własne potrzeby

- zatarcie z mocy prawa wyroków skazujących za posiadanie niewielkiej ilości

Proszę pisać również co Wam się nie podoba w Tomku / Wolnych Konopiach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

oczywiście, ze popieram. ktoś kto nie popiera legalizacji/ depenalizacji, chyba nie ma czego szukać na takim forum

ale prawo nie działa wstecz. take Ci co już mają wyroki, to i tak będą je mieli. Postulowanie o coś takiego nie ma sensu. to nie przejdzie.

A w obarze nie podoba mi się sposób wysławiania i to, że wyglądem przypomina typowego ćpuna. Nie przeszkadza mi to osobiście, bo strasznie cenie gościa za upór i konsekwencje. Głupi tez nie jest. Jednak uważam, że we wszelkich konferencjach itp staje na przegranej pozycji, bo taki szaru człowieczek typu kaczyński, patrzy na Tomka i od razu myśli "To ćpun, ćpa tą marihuane i od tego pewnie mu wszystkie włosy wypadły, tak się przećpał, że nawet pojąkiwać się zaczął"

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dobrze lampa prawisz, swoim wyglądem troche ćpuna przypomina... Ale jest oczytany obeznany w prawie i wyszkształcony... ja popieram typa w 100%, ale z tymi dopalaczami to dopierdolił oporowo, co na marszach rozdawał... tu ma minusa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cel szczytny.. choc ciut przesadzony, pewnie, chcialbym miec przy sobie 30g i miec wyj.ebane, ale to w zyciu nie przejdzie, z tak zaostrzonego prawa w tym zakresie, najbardziej zaostrzonegoo w europie, do najmniej? ze skrajnosci w skrajnosc.. bezsens. nie ma opcji
tzw. Marzyciele, a nam sa potrzebni realisci z wygladem, olejem w glowie i konkretna charyzma.

popieram cele, ale sposob dozenia do nich budzi zastrzezenia..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak można nie popierać działań Tomasza Obary! Oczywiście można ale chyba jak się baki nigdy nie próbowało. W tak prostej sprawie wystarczy cokolwiek robić, można podać premiera do sądu, okupować sejm, akcja polityk pali zioło, akcja konopia nie gryzie polityka. Wszyscy widzimy, że mogło by być lepiej ale to pokazuje że wolne konopie potrzebują wsparcia bo same wszystkiego nie zrobią choć jak na razie to one wszystko zrobiły.

W rozmowie z politykiem normalnemu człowiekowi jest ciężko, oczywiście to idioci ale również wyszkolone małpy, i tu potrzebny jest ktoś kto się zna.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wg mnie to te 30g to jakieś przegięcie.

Spokojnie 5-10g na własny uzytek + 3 krzaki w domu i już

Dlaczego przegiecie? Ja tam popieram 30g

Zreszta jaki sens ma zaczynac od 5-10g skoro i tak wiadomo ze rzad bedzie chcial dac jak najmniej, a z 5 to juz duzo nie mozna wyjegocjowac. A tak zaczynajac od 30 gram przynajmniej jest, podczas jakis ewentualnych negocjacji, z czego zejsc nizej. Gdy sprzedajesz samochod, to tez zaczynasz od zawyzonej ceny, zeby miec z czego spuscic, a ludzie sie ciesza ze sa super negocjatorami, bo urwali pare stowek

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+