Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Suski: za głosy, PO pozwoli się legalnie naćpać


weeed

Recommended Posts

Już chyba gorzej być nie może.. w jakim kraju my żyjemy..
Polsko wybacz..

 

Suski: za głosy, PO pozwoli się legalnie naćpać

- PiS znokautował PO raportem i teraz politycy Platformy zamroczeni mówią głupstwa. Jak to po nokaucie. PO chce poparcia narkomanów, którzy będą jej wdzięczni za legalne strzelenie sobie w żyłkę, czy powąchanie tego i owego. Dzięki temu jej elektorat powiększy się o obywateli na haju. PO legalizuje narkotyki i w praktyce kończy walkę z narkomanią. Za poparcie kryminalistów i narkomanów pozwoli im się legalnie naćpać. Przecież powszechnie wiadomo, że PO miała największe poparcie w więzieniach - powiedział w pierwszej części rozmowy dla Onet.pl Marek Suski.

 

Z Markiem Suskim - członkiem prezydium i rzecznikiem dyscyplinarnym Klubu Parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość - rozmawia Jacek Nizinkiewicz.

 

Jacek Nizinkiewicz: Czy politycy PiS wyemigrują z Polski?
 
Marek Suski: Miejmy nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby, ale znając zakusy do dożynania watahy przez PO nie wiem, czy zdążylibyśmy uciec (śmiech).
 
- Z lektury "Raportu o stanie Rzeczypospolitej" - dokumentu PiS o stanie państwa - wynika, że Polska funkcjonuje katastrofalnie i jedyne, co można zrobić, to najlepiej wyjechać z kraju. Dlaczego PiS straszy społeczeństwo?
 
- PiS nie straszy Polaków, tylko przedstawia prawdziwy obraz sytuacji. Obraz naszego kraju jest bardzo zły i pod rządami PO tylko się pogarsza z dnia na dzień.
 
- Ale na czas rządów PO przypadły m.in. dwie powodzie, kryzys ekonomiczny, katastrofa smoleńska i państwo się nie obroniło?
 
- Nasza ocena odnosi się do skutków działań i zaniechań rządu, czynników na które ma wpływ ma Donald Tusk. Zła sytuacja Polski wynika ze złego rządzenia. Są przyjmowane złe ustawy i polska polityka na wielu poziomach, m.in. polityki gospodarczej, zagranicznej, nie radzi sobie dzięki fatalnemu zarządzaniu Tuska i jego ministrów. Kryzysem gospodarczym zostały obciążone najsłabsze grupy społeczne. Utrudnia się kształcenie naszej młodzieży wprowadzając studia płatne. Podejście do naszego kraju w ujęciu terytorialnym, na którym nie mieszka naród, ale jakaś grupa mówiąca jakimś językiem zmierzająca do bycia Europejczykami, a nie Polakami jest nie do przyjęcia. Utrzymywanie Tuska przy władzy jest niebezpieczne dla Polski. Ten rząd nie ma woli, żeby Polska była krajem silnym, unitarnym i zamożnym.
 
- Czy PiS będzie składać wnioski o odwołanie kolejnych ministrów?
 
- Cały rząd jest do odwołania na czele z pierwszym ministrem, czyli Donaldem Tuskiem. Na razie skupiamy się na odwołaniu Aleksandra Grada, ministra skarbu.
 
- Według Stefana Niesiołowskiego "Raport o stanie Rzeczypospolitej" jest dokumentem dla psychoanalityka, a Rafał Grupiński uważa, że świadczy on "o stanie psychicznym" jego autorów.
 
- Rafał Grupiński powinien pójść do psychoanalityka ze swoim kolegą, który ostatnio ma ze sobą problemy (śmiech). Próby dezawuowania raportu, a nie odniesienie się do jego merytorycznych aspektów mówiących o konkretnych porażkach rządu, potwierdzają że PO została obnażona i PiS odkrył realizację prawdziwego programu PO. Minister Grad powiedział kiedyś w RMF FM, że "kampania rządzi się różnymi prawami", a po wyborach realizuje się co innego. Niemerytoryczny atak PO na PiS za raport pokazuje, że tezy "Raportu o stanie Rzeczypospolitej" są celne i trafione. PO atakuje PiS poniżej pasa, skoro nie potrafią się odnieść do dokumentu rzeczowo, a tylko histerycznie atakuje PiS i obraża Jarosław Kaczyńskiego. PiS znokautował Platformę raportem i teraz politycy Platformy zamroczeni mówią głupstwa. Jak to po nokaucie.
 
- Czy raport nie jest w swoich tezach i konkluzjach, delikatnie mówiąc, zbyt surowy? To nie jest start kampanii wyborczej i atak dla samego ataku na PO?
 
- Gdyby PO sprowadziła tsunami na Polskę, to i tak należałoby mówić dobrze o partii Tuska. W Polsce wzrosło bezrobocie, zwiększyła się przestępczość - również wśród młodzieży używających narkotyków, dlatego pewnie PO uznała, że nie ma sensu walczyć z narkotykami i postanowiła je zalegalizować.
 
- Dlaczego PiS dezinformuje społeczeństwo mówiąc, że PO zalegalizowała narkotyki? Przecież PO nie zalegalizowało narkotyków, tylko w pewnych okolicznościach prokurator, jeszcze przed wydaniem postanowienia o wszczęciu śledztwa, będzie mógł odstąpić od ścigania za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych gdy dana osoba posiada nieznaczne ilości narkotyków na własny użytek i nie jest dilerem. Dodatkowo Sejm podniósł maksymalny wymiar możliwej kary za wprowadzenie do obrotu znacznej ilości środków odurzających i za samo posiadanie znacznej ilości narkotyków, czyli o legalizacji nie może być mowy.
 
- To do czego doprowadziła PO, to legalizacja narkotyków. Podobnie jest z posiadaniem broni, przecież kupuje się jeden pistolet, a nie arsenał. Jedynym osiągnięciem PO będzie obniżenie ceny za narkotyki. Platforma chce poparcia narkomanów, którzy będą jej wdzięczni za legalne "strzelenie sobie w żyłkę", czy powąchanie tego i owego. Dzięki temu jej elektorat powiększy się o obywateli na haju. PO cynicznie odwołuje się do elektoratu siedzącego w więzieniach i uzależnionych od narkotyków. Platforma za poparcie kryminalistów i narkomanów pozwoli im się legalnie naćpać. Przecież powszechnie wiadomo, że PO miała największe poparcie w więzieniach. PO legalizuje narkotyki i w praktyce kończy walkę z narkomanią. Każdy diler będzie mógł teraz nosić jedną czy dwie działki, a jak sprzeda to wróci po następne, bo ustawa pozwala posiadać małe ilości narkotyków. Złapanie dilerów będzie teraz bardzo trudne, bo ustawa zezwala na posiadanie narkotyków.
 
- Nie przesadza pan, podobnie jak przesadziła Beata Kempa mówiąc z mównicy sejmowej do Krzysztofa Kwiatkowskiego, ministra sprawiedliwości: "panie ministrze, którą mafię dziś pan poparł"? Pan jako rzecznik dyscyplinarny Klubu Parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość upomni partyjną koleżankę?
 
- Słowa Beaty Kempy mieszczą się w formule debaty publicznej, mimo że to było ostre pytanie. Beata nie powiedziała, że premier czy minister są w mafii, tylko, że mafia uzyskała wsparcie dzięki Platformie. Nie widzę podstaw, żeby cokolwiek Beacie Kempie zarzucać. PO doprowadziła do ustawowej legalizacji narkotyków, ale nazywa ją pijarowsko inaczej. Kempa miała prawo użyć takich słów i nie widzę powodu, żebym miał interweniować, czy żeby Komisja Etyki Poselskiej miała ukarać posłankę PiS. Nie może być tak, że obrywa się za krytykowanie PO, bo tego typu mechanizm niszczenia opozycji doprowadził Hitlera do władzy. Przy dużym wsparciu mediów w Polsce może być tak samo, jak tak dalej pójdzie.
 
- Porównuje pan dojście do władzy Hitlera z rządami Tuska?
 
- Tak, jeśli chodzi o wykorzystywanie propagandy i używanie kłamstwa przeciwko prawdzie. Rząd PO kłamie w żywe oczy i wielu ludzi uważając, że skoro premier, prezydent, marszałek, wicemarszałek tak mówią, a do tego jeszcze media, to znaczy, że tak jest. Platforma używa goebbelsowskiej metody, która mówi, że "kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się w końcu prawdą".
 
Rozmawiał: Jacek Nizinkiewicz
Link to comment
Share on other sites

Za taki komentarz posel Suski powinien dostac wpier.... yyy bilet w jedna strone na Syberie, niech tam razem z Jarkiem i calym pisem glosza swoje oswiecone pomysly. W dupach im sie poprzewracalo, niestety za duzo osob w Polsce ufa w ciemno Jarusiowi i slyszac teraz w tv ze po legalizuje branie w zyle pojda razem z ojcem dyrektorem pod sejm i beda koczowac dopoki Ksiaze Jaroslaw nie dostanie sie do wladzy! CenzurA oby takiego scenariusza nie byla, ale nie ma co ukrywac wiedza polskich politykow na temat mj i innnych "narkotykow" jest tak wielka jak moja na temat fizyki stosowanej... Nie ma jak krytykwoac wszytskie decyzje po, chociaz akurat w tej sytuacji to sie nie dziwie - przeciez pis to ciemnota ze sredniowiecza, nie zdziwilbym sie jakby jeszcze wierzyli w czarownice a co tu dopeiro mowic o nie karanie za posiadanie dibelskiego ziela od ktorego na swiecie codziennie mina miliony nie winnych ludzi zabijani przez nacpanych maryhulanistow.
PO to tez hu***a z grzybnia, ale chociaz nie siegneli jeszcze tak glebokiego dna jak ich koledzy z pisu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Rozbija mnie jak widzę Polaków, którzy dają się nabierać, że jedyne drogi wyboru to partie w sejmie, a oni od dziesięcioleci dzięki naiwnym wyborcom tylko się stołkami co kilka lat zamieniają, raz jedni pokradną, wkrótce przyjdzie pora na drugich i tak w kółko Macieju. Pomijam fakt, że lewica, to dla gospodarki totalna katastrofa ( w sumie PO i PiS się wiele programem od lewicy nie różni, tak samo jak i obie partie starają się z SLD iść na układy). Poza tym nie wiem jak można w ogóle głosować kierując się jedynie legalizacją trawy.. Sru że podatki przypier..., sru że ceny będą wyższe, a zarobki niższe... itd. itp.

Link to comment
Share on other sites

a co to k*a wszystko idzie w dół jak PO jest u wladzy?

Dla mnie to i PO i PiS to jeden wielki burdel + cyrk na kółkach. Ani jedni, ani drudzy nie dadzą nam legalnej trawy.

Korwin Mikke zawsze mial moj glos i tak juz pozostanie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+