Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Szukam Osoby Z Dobrym Vokalem


C0NRAD0

Recommended Posts

zapodaj linka do choćby fragmentu tego dobrego podkładu... może wtedy kogoś zainteresuje, bo tak to tylko "pie...lenie o Chopinie" no i dowiesz się czy rzeczywiście dobry. Tutejsi użytkownicy mają raczej specyficzne gusta, łatwiej będzie poszukać na jakimś konkursie piosenki, na youtubie pt "moje wykonanie... bla bla" jest jeszcze "my space" tam się szuka wokalistów. A tak poza tym dlaczego sądzisz że uda Ci się przebić w ogóle do radia?? Jeśli wydaje Ci się że to polega na tym że pojawisz się w redakcji i powiesz "jo mam zajefajny kawałek możecie go puszczać" to czeka Cię spore rozczarowanie (no chyba że to piracka rozgłośnia kolesia z osiedla) jest jeszcze parę innych wymogów formalnych, dla niektórych nie do przejścia, ale niestety najdotkliwszy jest najbardziej prozaiczny, za promocję się płaci.

Wierz mi nikt na Twoją twórczość w radiu nie "czeka". Radził bym Tobie postawić na promocję w necie, sam możesz zrobić wiele i za darmo! jak będziesz miał kilka kilkanaście tysięcy odsłon i pozytywnych opinii to może na tej podstawie rozważą puszczenie tego w radiu. To że słyszysz być może gorsze kawałki które tam lecą cały czas niż Twoje pomysły... wyłożysz tyle samo sianka i też będą lecieć. Pozdrawiam Dziadek

Kokainowy Kowboj chyba nie masz racji przez V w końcu ma śpiewać "in english" ale też przez k bo w końcu polaK :P

linku nie moge zapodać ponieważ chcę to wydać ale mozesz zobaczyc na jakim poziomie robię muzkę wpisz sobie na YT Conrado - should i know lub komodo -keep control (conrado remix) a i wiem jak wyglądają polskie realia związane z wydaniem utworu nie musisz mi tego tłumaczyć.Te kawałki które Ci tu podałem są nieźle wypromowane w necie remix dla komodo za kilka tyg będzie miał premierę w Europie.Dlatego teraz obrałem sobie radio za cel

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chciał bym powiedzieć "zwracam honor" ale raczej go nie zabrałem. zdecydowanie pozostaję przy swoim jeśli chodzi o specyfikę forum i gusta użyszkodników, sam czegoś takiego w aucie bym nie puścił. Ale! muszę chcąc nie chcąc przyznać że wiesz co robisz. Kawałki na prawdę mają ręce i nogi. Są oczywiście proste i "wpadające w ucho" ale o to właśnie tu chodzi. To rzeczywiście ma realną szansę zaistnieć w radiu i pewnie nie jednym. Szacun... mimo że kompletnie nie mój klimat. Jadę Na próbę więc ew reszta po 21.30 na priv pozdrawiam Dziadek

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+