Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Open Seed - 25 Pakietów !


rud3

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na chwilę obecną wolał bym nic nie mówić na ten temat ponieważ jeszcze nie ma ustalonego regulaminu ani nie wiemy w jaki sposób rozdamy te pestki. Być może będzie to na zasadach "Kto pierwszy ten lepszy" ale nic nie obiecuję.

Wszystkiego dowiecie się przed kolejną edycją

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję zwycięzcom

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przypominam wszystkim którzy się zgłosili, po dokonaniu wpłaty prześlijcie adres do wysyłki na PW, ja sobie spiszę adresik na kopertę i po zaksięgowaniu wpłaty od razu wysyłam priorytetem pestki do was.

Przypominam także że na wpłaty czekam do piątku tj. 01.04.2011r - bez żadnych wyjątków, Ci którzy zaakceptowali regulamin i nie wywiążą się z umowy zostaną odpowiednio nagrodzeni


Pozdrawiam :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziś wyleciały 3 przesyłki, nie ma więcej wpłat zaksięgowanych. Starajcie się robić te przelewy i podawać adres zaraz jak zrobicie. Poczta wcale tak nie zamula i jak się postaracie to wysyłam tego samego dnia (przed 14 paczki wychodzą tego samego dnia) więc jest szansa że na drugi dzień będzie u was

Wszystkie informacje na temat zaksięgowanych przelewów i wysyłki są w pierwszym poście przy liście zwycięzców.

Kto otrzyma paczkę proszony jest napisać o tym tutaj

Pozdrawiam :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za info.

UWAGA: Zostały 4 pakiety jeszcze do rozdania, należy zapoznać się z regulaminem (spoiler w 1 poście) i wpisać tutaj "akceptuję regulamin", numer konta dostaniecie na pw,

tylko zdecydowane osoby

WARUNEK: wpłata do piątku 01.04.11r

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolejna osoba zrezygnowała, oj będą warny!

Także jeszcze jeden pakiet jest do wzięcia, jutro podam dokładne info bo zdaje się że będzie więcej pakietów, z niektórymi zero kontaktu od 7 dni!

Tak jak wyżej kilka postów pisałem, należy zapoznać się z regulaminem a następnie wpisać się tutaj "Akceptuję regulamin", dostaniecie pw z numerem konta.

Jeśli nikt się nie zgłosi pestki pójdą na następny openseed który niestety się opóźni z powodu zamulenia niektórych użytkowników.

Dodam że Ci którzy nie wywiązali się z umowy nie mogą brać udziału w kolejnych os'ach, Ci którzy się wywiązali z umowy mogą brać udział.

Pozdrawiam, wpisujcie się jak dostaniecie paczkę

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+