Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Najchętniej Kupowane Przez Was Odmiany


lolo

Recommended Posts

Siema !
Zastanawiam się które odmiany są przez was najchętniej kupowane .
Piszcie które najbardziej lubicie i kupujecie a które omijacie , możecie też podawać producentów nasion od których wolicie kupować i tych od których kupować nie chcecie
proszę tylko nie pisać skrótami WW , JH itp , tylko pełne nazwy poproszę żeby wszystkim było łatwiej

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ogólnie najebardziej jarają mnie
Blueberry x white widow x canndian- to jest pierwsza roślina która mi sie spodobała, bo była duża i miała fajne ładne bobki. Pierwsza roslina, którą miałem okazję hodować (po wcześniejszych niewypałach) wiadomo kto robił pestki

 

AK 47- ziomek miał je w tamtym roku na oucie, zajebista odmianka fajnie wygląda, i piękne ma bobki takie gęste i zbite, co prawda po wysuszeniu troche inaczej wyglądają, ale jest gitarra, oczywiscie po buchu wyrywało z butów. :P (GGS)

Easy Sativa- Do tej odmiany też mam

miałem okazję ściąć jedną ES wraz z ziomkiem, świetna odmiana i ten sativkowy kop

Rudealis Skunk- też elegancka odmiana, podoba mi się.. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 miesięcy temu...

Ja bardzo dobrze wspominam po tegorocznym oucie maxi goma. Kupilem go ze względu na genetykę big buda i faktycznie to co zobaczyłem na zdjęciu pokrywało się w 100% z wyglądem rośliny w realu. Fajny plon - 50 g tłusty wielki szczyt i indyjowy kop;d Do tego oczywiście automaty grzecha, krzaczaste ak47 i tłuste white mastery;d Z autosów brakuje mi jedynie GWS-a af, który znajduje się jedynie w ofercie quakeminda;d Indoor to mazar, blueberry, og kush (jescze u nas nie popularny) i w ogóle strainy sensi seeds i paradise. Moim zdaniem to w tej chwili jedni z najlepszych breederów. Jak ognia unikam afów Kanabii. Miałem kilka big bandów i choć moc jest to plon tak Ku*****o mizerny, że szkoda kasy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Dosyć sporo przewinęło mi się pestkuf przez ręce, ale pytasz co było najlepsze.. hmm, na pewno nie rośliny z outa. Wg mnie box to box, hps to hps..

Moje faworytki to:

Super Skunk od Sensi Seeds, za całokształt. Kultowa odmianka. Dosyć produktywna, smaczna, ale nie 'bomba atomowa'.

Channel+ od Medical Seeds.. na pewno za zapach. To co ten kwiat wydziela z siebie jest nie do opisania. Niestety moc też nie jest jakaś okrutnie silna. Aczkolwiek świeżego growera, który do tej pory miał do czynienia z afami czy słabszymi outdoorami, zabije.

Devil Fruit - Medical Seeds, polecam, ale tym, dla których liczy się szczególnie moc i jakość, a nie produktywność. Niestety decydując się na tego straina nie spodziewajmy się pełnych słoików na Bóg wie ile czasu, natomiast jeżeli chodzi o moc.. mnie nokautowała.

Od lewej: Channel+, Devil Fruit, Super Skunk

Niedawno również miałem White Widow x Big Bud od Female Seeds i zdecydowanie ta odmianka zasługuje na jedno z pierwszych miejsc w moim rankingu. Dlaczego? Jest prosta w uprawie, dosyć szybko kwitnie nawet spoko produktywna, a zarazem mocna. Pierdolony wzór! He he
(dwie w przodzie)

Miałem też w tym czasie Jacka Herera produkcji Eruila.. Jezus maria, ale to jest potwór! Strasznie produktywny, ale trochę dłuższy niżeli WWxBB. Tak czy siak, kocham JH za całokształt. Już wiem o co chodziło ludziom, którzy tak zachwalali tegoż straina


Hmm, na razie mowa była tylko o pestkach bez af, a jeżeli chodzi o te drugie to bardzo jestem zadowolony z crossów Grzesia. White Master... ahh, ile cudownych chwil spędziłem z dżojem ubitym Wu Emem, świetne geny.. Teraz jestem w trakcie uprawy Big Berry również od GGS i już widzę, że będzie kozak.


Poza tym przypadły mi do gustu: ak47 x Diesel Ryder (niestety nieznanego pochodzenia), White Russian i parę innych. Tak czy siak jeżeli szukamy 'tego czegoś', nie decydujmy się na automaty

Z odmian, które sadziłem na oucie zdecydowanie najlepsza jest Blue White Cannadian. Za jej szybkość, plon i całkiem dobrej jakości sztu. Zauważyłem jednak, że BWC pokazuje pazurki dopiero po 2-3 miesięcznym curringu..

Z 5ciu lat, przez które uprawiam na dworze jeszcze zasmakował mi jeden strain, niestety również niewiadomego pochodzenia, gdyż nasiona zostało wyciągnięte z dil paka. Był to mój pierwszy out (razem z Passion27).. NN szybko doszła dosyć szybko. Była niezwykle wytrzymała, bo rosła nawet w śniegu (pamiętam, że w bodajże kwietniu spadł śnieg haha). Potem została wyciągnięta z ziemi i w 30 stopniowym upale w plecaku została przeniesiona na spota odległego o około 5-6 km

Widzę, że również pytasz czego nie chcemy kupować? Hmm, mnie nie przypadł do gustu Lowryder 2 od The Joint Doctor's. Co prawda była dosyć szybka, ale jej największym minusem był zapach po ścince. Przed byłem zachwycony i siedziałem z nochalem w boxie non stop, ale po harveście palenie strasznie dziwnie pachniało, sianem. Na pewno curring bym pomógł, ale niestety tego nie doczekała. Poza tym jest słaba mimo iż doszła w 100%. Nie, nie polecam.

Tak samo nie przypadło mi do gustu Lowryder x Hindu Kush af.. zdecydowanie za słabe palenie.

Nie wiem co mógłbym jeszcze dopisać. Nie jestem w posiadaniu żadnego boxa z 400 czy 600 w także muszę sobie jakoś radzić, ale jakby nie patrzeć naprawdę sporo genów posadziłem i ściąłem. Jak sami widzicie zdecydowanie gustuje w normalnych roślinach bez samozakwitania. Te również są oki, ale prawda jest taka, że żaden (prawie) automat nie będzie się równać z żadnym z wymienionych wyżej odmian. Jedyne geny af, które naprawdę dają radę są produkcji Grzesia. Nie liżę dupy, bo nie o to chodzi, ale tak jak byłem zadowolony z White Masterów to chyba nikt. Pewnie niektórzy pamiętają te pały. Jena! Cudo! A najlepsze jest to iż na przełomie stycznia/lutego ten cross ponownie zagości w bankach. Ja już z miejsca bukuje chociażby parę sztuk!

Mimo iż moje poczynania z boxami sięgają zaledwie około 3 lat, jestem zdecydowanie bardziej zwolennikiem sadzenia pod lampą (pozdrawiam Cię lampa he he), niźli pod słoneczkiem.

Pisałem o tych odmianach, które własnoręcznie sadziłem, podlewałem, ścinałem, curringowałem i paliłem. Jeżeli mógłbym jednak polecić jakieś geny, które dzięki super ziomkom rolnikom (kto wie ten wie) miałem okazję 'testować' to na szczególną uwagę na pewno zasługuje 8ball Kush od Barneys Farm oraz OG kush (niestety nie jestem teraz w stanie powiedzieć od kogo).. Jedne z najmocniejszych bakańsk jakie miałem okazję kopcić! a z af to na pewno Big Devil 2. Mnie czochrało, że szok.


Pozdrówka!
pe es, przez uploadgeek straciłem fotki white masterów.. a big devil2 niestety nie posiadam sad.png

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+