Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zielone Lekarsto


Kuuba_24

Recommended Posts

witam wszystkich.
podobnego tematu nie znalazłem więc klepię nowy.
(jest ich tu kilka, lecz każdy dotyczy czegoś.)
Na wstępie zapytam:
Czy ktokolwiek z forumowiczów robił już coś w celach medycznych.?
Wiadome jest że najlepszym, najbardziej skoncentrowanym i nadającym się do przechowywania przez długi czas lekarstwem jest olejek, lecz aby brać się za jego produkcję należy mieć znaczne ilości kwiatów.
Zastanawiam się nad zastosowaniem głównie na, bóle stawów. głowy, złe samopoczucie, brak apetytu ( ten głównie jest przyczyną osłabienia. a wiadomo że jeśli organizm dobrze się odżywia ma siłę żeby pomóc w chorobie.)
i tutaj przychodzą mi do głowy pomysły.
np. na bóle reumatyczne zrobienie ekstraktu do smarowania:
200ml słoik kwiatów. zalewamy wódką albo spirytusem (nie może to być wysokie stężenie ponieważ podrażniłoby skórę więc max 70% choć i tak nie wiem czy nie za dużo.) dzień albo dwa odsączamy i odparowujemy powiedzmy do połowy
to raczej da się jakoś przechować..
jednak do pobudzenia apetytu raczej się nie nada. chyba ze nazwiemy to syropem . - jednak chyba będzie dość mocne xD
i do tego wpada mi do głowy masło. powiedzmy 10q kwiatów na kostkę czyli 200masła. a masło wiadomo długo utrzymać się nie da.
zostaje jeszcze czekolada. i powiedzmy 4 czekolady -400g., 200g masła i 50 kwiatów.
najpierw zrobić zielone masło a następnie rozpuścić w tym czekoladę.
i to chyba jest najlepszy pomysł.
co o tym wszytskim myślicie.?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

matek mogę . . . tylko jak go później podawać. dodaje że nie chodzi tutaj o mnie. tylko o osobę w podeszłym wieku która nigdy nie stosowała konopi.

a wiadomo w jedzeniu wszystkie kanabinole przyjmowane są całkowicie, gdy podczas palenia max 40%

btw.

co to za strona. ? to jest ta nowa akcja do medycznej marihuany. ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dużo ludzi z forum doświadczyło już dobrych właściwości leczniczych MJ.Pamiętam jak w tamtym roku zachorowałem i miałem trochę gorączki i dreszcze. Zastanawiałem się czy zapalić czy też robić przerwę by się lepiej wyleczyć.Pierwsze wygrało.Postanowiłem wcielić ideę w życie i po jednej lufie z outdorka (ES) poczułem się znacznie lepiej a dreszcze zostały całkowicie zredukowane.Jestem przekonany, ze ziolo pomoglo mi wyzdrowiec

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

sam również mam dobre doświadczenie z MJ podczas choroby.

ostre zapalenie gardła (nawet przełykanie śliny sprawiało mi ból), strasznie zatkany nos(dziennie wysmarkana rolka papieru toaletowego- chusteczek by brakło), i gorączka(raczej stale podniesiona temp.) i do tego ogromny ból głowy spowodowany tym wszystkim.

w trakcie właśnie tej choroby, pewnego wieczoru znajomi wyciągnęli mnie na palenie do mojego domku, w którym zero zaopatrzenia, zimno tam było i w ogóle, nie miałem przy sobie nawet chusteczek ani nic., ale w portfelu miałem troszkę ziółka Jacka.

popaliliśmy i przez cały wieczór nie odczuwałem choroby, do tego kiedy przyszedłem do domu wtryniłem podwójną kolację, a normalnie brak smaku ( sami wiecie jak to jest kiedy czuje się smarki w ustach.)

btw.

tylko pisałem wcześniej że te lekarstwa miała by stosować starsza osoba , a nie ja : )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

btw.

tylko pisałem wcześniej że te lekarstwa miała by stosować starsza osoba , a nie ja : )

przepis na masło jest na forum, w Soft Secrets 04/2010 jest artykuł i zdjęcia odnośnie przyrządzenia masełka

Artykuł o wytwarzaniu olejku medycznego za pomocą alkocholu jest w SS 03/2010

obydwa na stronach 30-31/32

w jednym z pytań do Eda Rosenthala który pojawił się w SS jest ptanie odnośnie maści i nalewek.W odpowiedzi jest stwierdzenie, że gdy szkoda topów, można używać ścinek z obierania bobów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

matek mogę . . . tylko jak go później podawać. dodaje że nie chodzi tutaj o mnie. tylko o osobę w podeszłym wieku która nigdy nie stosowała konopi.

a wiadomo w jedzeniu wszystkie kanabinole przyjmowane są całkowicie, gdy podczas palenia max 40%

To proponuję jednak zacząć od palenia, a jeśli ta osoba nie lubi palić użyjcie vaporizera. I ostrożnie, żeby nie przesadzić, bo się zniechęci. Jeden mały buszek niech odczeka 5 - 15 minut i jeśli nic nie będzie to kolejny.

 

btw.

co to za strona. ? to jest ta nowa akcja do medycznej marihuany. ?

To jest strona pani, która się bawiła już w MM w innych krajach, w Polsce nie wiem czy już stworzyli stowarzyszenie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Najlepiej poeksperymentować, ale jak chcesz orientacyjną dawkę dla osoby niepalącej i znasz zawartość THC to skorzystaj z tego:
Kalkulator THC
Ale to jest i tak tylko wskazówka, nawet jeśli dawka skuteczna jest dobrze policzona to też zależy od tego jak się zaciągasz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+