Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pytanie O Ziemie


thcon22

Recommended Posts

nikt nie pisal wczesniej jak (ile) mieszac perlitu.

a założymy się?

 

Przeciez siedzec i sypac 2 lychy ziemi i pol lychy perlitu do czterech 5litrowych donic to nic innego jak czysty masochizm

po pierwsze nigdzie nie napisałem "pół" tylko 1

po drugie, jak Ci się nie chce tak łyżką machać, to może wreszcie CenzurA ogarniesz pojęcie "proporcja" wyliczysz sobie i bedziesz mógł nawet koparką sypać

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

akurat duzo, duuzo czytam forum ale nikt nie pisal wczesniej jak (ile) mieszac perlitu.Przeciez siedzec i sypac 2 lychy ziemi i pol lychy perlitu do czterech 5litrowych donic to nic innego jak czysty masochizm

no nie mogę po prostu hehe a tak ładnie kolega Ci opisał trzeba było na matematykę chodzić

To może inaczej jak ma być prosto: łyżkę zamień na duży garnek

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

haa dobra zajarzyłem wkoncu o co Ci chodzi :twisted: tak na przyszlosc ziomek to mniej nerwow a wiecej luzi, jak ktos sie upalił to chyba może miec problem w zrozumieniu niektorych rzeczy :twisted: faktycznie matematyke jak i szkołe omijało sie szerokim łukiem :smoke:

a tak na marginesie, ty jakie proporcje stosujesz?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

canna terra professional- to moja proporcja od długiego czasusprawdza się zajebiście.co prawda mógłbym iść i sprawdzić jakie proporcje ma (bo z tego co pamiętam, jest to napisane na opakowniu), ale mi się nie chce.

dokładnie tak Canna Terra Professional no naprawdę dobre podłoże uprawowe z domieszką perlitu ja też używam go od lat i już żadnym dosypywaniem perlitu się nie trudzę

A koledze jak coś radzę zastosować proporcje 4:1 :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+